Czwartek, 5 sierpnia 2021 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Zwycięstwo Nike w trzy kwadranse (zdjęcia, wideo)

Siatkarki Nike Ostrołęka odniosły zwycięstwo przed własną publicznością nad zespołem LTS Lider Radom 3:0. Podopieczne trenera Tomasza Pakieły pokonały rywalki niezwykle pewnie i zapisały na swoim koncie kolejny komplet punktów. Spotkanie trwało zaledwie trzy kwadranse.

Mecz rozpoczął się od prowadzenia gospodyń 8:1. W całym pierwszym secie rywalki były wstanie ugrać zaledwie siedem punktów. W drugiej odsłonie meczu drużyna z Radomia miała jeszcze większe problemy z przyjęciem zagrywki naszych siatkarek. W efekcie Nike wygrało 25:5.

W ostatnim secie trener Tomasza Pakieła dał możliwość gry zawodniczkom rezerwowym, a na dodatek pozmieniał ustawienie na parkiecie. Mimo to ostrołęczanki wygrały wysoko 25:11 i w całym meczu 3:0.

W niedzielę 1 grudnia kolejne spotkanie kadetek Nike. Podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego podejmą KS Torstar Kobyłka. Spotkanie zostanie rozegrane o godz. 15.00 w hali ZSZ nr 1.

Nike Ostrołęka - LTS Lider Radom 3:0 (25:7, 25:5, 25:11)
Nike: Iwaniuk, Sobotka, Kowalczyk, Kowalska, Mierzejewska-Gębska; Niedbajło, Niedźwiecka, Piersa, Grabowska

III liga siatkówki kobiet: Nike Ostrołęka - Lider Radom (29.11.2013)