« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Czapski z pucharem Mebpol Cup (zdjęcia, wideo)

Nie zabrakło spotkań na wysokim poziomie w Turnieju Tenisa Ziemnego Mebpol Cup 2013. W finale spotkali się odwieczni rywale, reprezentant Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Jordan Czapski i Adam Styła z Zambrowa. Zwyciężył reprezentant gospodarzy.


Silna obsada zawodów organizowanych przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej przy współpracy z Ostrołęckim Stowarzyszeniem Tenisowym sprawiła, że kibice w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach na brak emocji nie narzekali.

 

W drodze do finału Jordan Czapski pokonał Tomasza Bednarskiego 6:0 i swojego ojca Janusza Czapskiego 6:3. Drugi z finalistów Adam Styła pokonał Adama Otłowskiego 6:1 i prezesa OST Jędrzeja Nowaka 6:2. W finale szybkie zwycięstwo zanotowała Jordan Czapski, który pokonał Adama Styłę 6:2.

 

Turniej odbył się dzięki wsparciu Salonu Meblowego Mebpol i Pierkarnii Kurpiowskiej Serafin, które ufundowały nagrody i poczęstunek dla najlepszych tenisistów.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej Tenisa Ziemnego Mebpol Cup 2013 (30.11.2013)

 

Finał turnieju Mebpol Cup 2013

Odsłon: 1547
Komentarzy: 2
20:02, 30.11.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

janek @ 22:57, 30.11.2013r. IP: *.*.182.28

Brawo Jordan . Brawo Adaś.

... @ 23:02, 30.11.2013r. IP: *.*.182.28

Przydało by się pare groszy włożyć w ten obiekt budowa nowej hali przesunięta to można pare groszy wyskubać i choćby odnowić parkiet szkoda żeby poadło to w totalną ruinę .

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo