« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aukcja charytatywna. Ostrołęczanka oddała medal

Maja Bieżuńska, prowadząca zajęcia z pływania w klubie Squatina Ostrołęka, chce pomóc wychowankom Domu Dziecka. Zorganizowała specjalną licytację srebrnego medalu wywalczonego na Mistrzostwach Polski Masters. Dochód z licytacji ma być przeznaczony na świąteczne paczki.


- Od 6 lat jestem mieszkanką Ostrołęki, na co dzień prowadzę zajęcia pływackie dla dzieci, lubię organizować i udzielać się w różnych akcjach charytatywnych, zabawach i niespodziankach dla najmłodszych - podkreśla Maja Bieżuńska. - Moim marzeniem było zrobić coś wyjątkowego dla Dzieci z Domu Dziecka przy ulicy Poznańskiej w Ostrołęce. Aby rozweselić i umilić Dzieciom od nich niezależny los, postanowiłam sprawdzić się i wystartować w Mistrzostwach Polski w Pływaniu, po to by dać sobie szansę spełnić marzenie pomagając Dzieciom.


Ostrołęczanka wspomina również swoją przygodę z pływaniem i fakt, dla którego do niego wróciła.
- Moja przerwa w treningach trwała 14 lat, do czasu kontuzji kręgosłupa, której doznałam w zeszłym roku - mówi Maja Bieżuńska. - Jedynym i najlepszym lekiem na powrót do sprawności był powrót do treningów pływackich. Z wiedzą współczesnego szkoleniowca, doświadczeniem zawodniczym i trenerskim rozpoczęłam treningi. Po roku systematycznych zajęć wróciłam do dobrej sprawności fizycznej, a także lepszej kondycji. Orientacyjny czas zmierzony podczas treningu, otworzył mi nadzieję i chęci powrotu na arenę Mistrzostw Polski jako zawodniczka.

Trzeba zrobić coś dla innych.
- Jako założycielka Klubu Sportowego Squatina Ostrołęka oczekując na dobre wyniki swoich podopiecznych, postanowiłam już teraz promować Ostrołękę, powiat ostrołęcki i Kurpie na arenie ogólnopolskiej, jako okręg wspierający i organizujący działania charytatywne na rzecz dzieci - tłumaczy Maja Bieżuńska. Kolejnym moim marzeniem jest połączenie sportu i dobroczynnych działań dających radość, nadzieję i uśmiech Wszystkich. Aby sport był pasją i drogą do tworzenia nowych dobroczynnych pomysłów, dlatego teraz z całego serca zapraszam Państwa na drogę dobroczynności dającą satysfakcję i radość z uśmiechu Dzieci i licytację medalu, dzięki której możemy spełnić dziecięce, chociaż te malutkie marzenia. Może ktoś sprawi radość również swojemu dziecku lub sobie zdobywając ten medal w aukcji. z moją dedykacją i małą niespodzianką.

Zapraszamy do aukcji i licytacji medalu!

Odsłon: 3169
Komentarzy: 4
13:34, 02.12.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

:) @ 14:11, 02.12.2013r. IP: *.*.4.13

Brawo:)

Rob @ 14:38, 02.12.2013r. IP: *.*.49.44

Szkoda, że licytacja nie zaczyna się od trochę niższej kwoty. Ta jest trochę zaporowa na ostrołęckie realia :-(

Kowal @ 14:57, 02.12.2013r. IP: *.*.79.118

Dokladnie. Z tak wysoka cena ciezko bedzie to sprzedac :/.

ghf @ 21:59, 02.12.2013r. IP: *.*.112.22

A czy w tym medalu znajduje się coś srebra poza nazwą?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo