« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualności

Aukcja charytatywna. Ostrołęczanka oddała medal

Maja Bieżuńska, prowadząca zajęcia z pływania w klubie Squatina Ostrołęka, chce pomóc wychowankom Domu Dziecka. Zorganizowała specjalną licytację srebrnego medalu wywalczonego na Mistrzostwach Polski Masters. Dochód z licytacji ma być przeznaczony na świąteczne paczki.


- Od 6 lat jestem mieszkanką Ostrołęki, na co dzień prowadzę zajęcia pływackie dla dzieci, lubię organizować i udzielać się w różnych akcjach charytatywnych, zabawach i niespodziankach dla najmłodszych - podkreśla Maja Bieżuńska. - Moim marzeniem było zrobić coś wyjątkowego dla Dzieci z Domu Dziecka przy ulicy Poznańskiej w Ostrołęce. Aby rozweselić i umilić Dzieciom od nich niezależny los, postanowiłam sprawdzić się i wystartować w Mistrzostwach Polski w Pływaniu, po to by dać sobie szansę spełnić marzenie pomagając Dzieciom.


Ostrołęczanka wspomina również swoją przygodę z pływaniem i fakt, dla którego do niego wróciła.
- Moja przerwa w treningach trwała 14 lat, do czasu kontuzji kręgosłupa, której doznałam w zeszłym roku - mówi Maja Bieżuńska. - Jedynym i najlepszym lekiem na powrót do sprawności był powrót do treningów pływackich. Z wiedzą współczesnego szkoleniowca, doświadczeniem zawodniczym i trenerskim rozpoczęłam treningi. Po roku systematycznych zajęć wróciłam do dobrej sprawności fizycznej, a także lepszej kondycji. Orientacyjny czas zmierzony podczas treningu, otworzył mi nadzieję i chęci powrotu na arenę Mistrzostw Polski jako zawodniczka.

Trzeba zrobić coś dla innych.
- Jako założycielka Klubu Sportowego Squatina Ostrołęka oczekując na dobre wyniki swoich podopiecznych, postanowiłam już teraz promować Ostrołękę, powiat ostrołęcki i Kurpie na arenie ogólnopolskiej, jako okręg wspierający i organizujący działania charytatywne na rzecz dzieci - tłumaczy Maja Bieżuńska. Kolejnym moim marzeniem jest połączenie sportu i dobroczynnych działań dających radość, nadzieję i uśmiech Wszystkich. Aby sport był pasją i drogą do tworzenia nowych dobroczynnych pomysłów, dlatego teraz z całego serca zapraszam Państwa na drogę dobroczynności dającą satysfakcję i radość z uśmiechu Dzieci i licytację medalu, dzięki której możemy spełnić dziecięce, chociaż te malutkie marzenia. Może ktoś sprawi radość również swojemu dziecku lub sobie zdobywając ten medal w aukcji. z moją dedykacją i małą niespodzianką.

Zapraszamy do aukcji i licytacji medalu!

Odsłon: 3197
Komentarzy: 4
13:34, 02.12.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

:) @ 14:11, 02.12.2013r. IP: *.*.4.13

Brawo:)

Rob @ 14:38, 02.12.2013r. IP: *.*.49.44

Szkoda, że licytacja nie zaczyna się od trochę niższej kwoty. Ta jest trochę zaporowa na ostrołęckie realia :-(

Kowal @ 14:57, 02.12.2013r. IP: *.*.79.118

Dokladnie. Z tak wysoka cena ciezko bedzie to sprzedac :/.

ghf @ 21:59, 02.12.2013r. IP: *.*.112.22

A czy w tym medalu znajduje się coś srebra poza nazwą?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo