« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 5 sierpnia 2021 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mikołajkowe zmagania karateków (zdjęcia, wideo)

Organizowany przez Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin "Turniej Mikołajkowy" dla dzieci to już tradycja. Impreza odbywająca się cyklicznie w grudniu, tym razem przyciągnęła do rywalizacji ponad 150 zawodniczek i zawodników z kilku klubowych sekcji, zarządzanych przez sensei Wiesława Orzoła.


Młodzi adepci karate w sali sportowej Zespołu Szkół nr 5 prezentowali swoje umiejętności w walkach kumite o kata. Dla najmłodszych podopiecznych Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin przygotowano specjalną formułę - walki z cieniem oraz walki reżyserowane.

 

Trwające kilka godzin zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem, szczególnie rodziców, którzy emocjonowali się mocno wydarzeniami podczas turnieju i nagradzali kolejnych młodych, ambitnych karateków brawami. Jak co roku można było wyłowić również prawdziwe talenty, które z pewnością z najbliższych wyjazdowych imprez powrócą z medalami.

 

Najlepszym zawodnikiem sobotnich zawodów wybrano Aleksandra Krajanowskiego i Aleksandrę Sadlak.
W poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się, kumite: Nikodem Jaworski, Albert Kosiorek, Jędrzej Jakacki, Mateusz Kukuć, Zuzanna Pieczyńska, Bartosz Zauska, Adrian Sikora, Paweł Goździewski, Krzysztof Suchcicki, Jakub Niziński, Gabriela Łysik, Hubert Ciskowski, Witktoria Dąbrowska, Aleksander Krajanowski i Aleksandra Sadlak.

 

Rywalizację w kata wygrał Patryk Wekwejt, w walkach z cieniem najlepsze okazały się Karolina Wołosz i Małgorzata Grzyb, w gronie dziewcząt oraz Aleksander Chrzanowski i Piotr Wiśnik, w gronie chłopców. W walkach reżyserowanych najlepsi okazali się Adam Brodowski i Fabian Śledzik.

 

Podczas zawodów nie zabrakło również przedstawicieli władz miasta, prezydenta Janusza Kotowskiego, wiceprezydenta Pawła Stańczyka, oraz przewodniczącego rady miasta Dariusza Maciaka. Po raz kolejny swoją obecnością imprezę uświetnił starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł, który przez kilka godzin sędziował turniejowe walki.

 

Zobacz zdjęcia:
Turniej Mikołajkowy OKKK w Karate Kyokushin (7.12.2013)

 

Zobacz jak wyglądały walki kumite

 

Zobacz jak wyglądały walki z cieniem

Odsłon: 3329
Komentarzy: 1
16:26, 07.12.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Marcos Jesus bez szans. Zyśk rozbił Argentyńczyka

Marcos Jesus bez szans. Zyśk rozbił Argentyńczyka

Znakomity występ Przemysława Zyśka. Bokser rodem z Ostrołęki odniósł swoje szesnaste zwycięstwo na ringu. Wciąż pozostaje niepokonany. Podczas fali Knockout Boxing Night w Suwałkach nie dał szans Marcosowi Jesusowi Cornejo. 

Zyśk w sobotę spotka się z Marcosem Jesusem. 'Jestem gotowy jak nigdy'

Zyśk w sobotę spotka się z Marcosem Jesusem. "Jestem gotowy jak nigdy"

W sobotę po raz 16. do ringu wejdzie Przemysław Zyśk. "Ostrołęcki Taran" w Suwałkach zmierzy się z Marcosem Jesusem Cornejo podczas gali Knockout Boxing Night 16. Polak jest niepokonany i ma nadzieję, że tak się stanie również po walce z zawodnikiem z Argentyny. 

Zyśk będzie boksował z Jesusem!

Zyśk będzie boksował z Jesusem!

Już w sobotę w Suwałkach odbędzie się gala Knockout Boxing Night 16. W stawce pojawił się Przemysław Zyśk. "Ostrołęcki Taran", który ma 15 wygranych w zawodowym ringu sprawdzi się z Marcosem Jesusem Cornejo. To doświadczony Argentyńczyk. 

Były gracz Narwi zawalczy w stolicy. Chorążewicz: będzie dobra bitka

Były gracz Narwi zawalczy w stolicy. Chorążewicz: będzie dobra bitka

Jeszcze niedawno był zawodnikiem Narwi Ostrołęka. Teraz czeka go kolejna walka. Emil Chorążewicz będzie rywalizował z Dominikiem Parolem podczas I Charytatywnej Gali Kickboxingu z okazji 77. rocznicy pamięci o kombatantach walczących w Powstaniu Warszawskim oraz podczas II Wojny Światowej.

Żarnoch: Mój rywal zasłonił się jakimś zwolnieniem lekarskim, bo boli brzuszek i siedzi w domku bąbelek

Żarnoch: Mój rywal zasłonił się jakimś zwolnieniem lekarskim, bo boli brzuszek i siedzi w domku bąbelek

Przykra niespodzianka dla Pawła Żarnocha. Zawodnik rodem z Ostrołęki miał stoczyć trzecią walkę zawodową. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego miał zmierzyć się z Jakubem Dobrzyńskim podczas gali Challenger's Boxing Night 2, która odbędzie się już dzisiaj.

» Wasze komentarze

Rob @ 21:57, 07.12.2013r. IP: *.*.48.150

Miło się patrzy na nadzieje ostrołęckiego sportu. Życzę dużo wytrwałości.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo