« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Daleka droga Dance and Move po kolejne sukcesy

Aż 350 km drogę do Wrześni musiał odbyć tym razem zespół Dance and Move. Ostrołęczanki wzięły udział w Otwartych Grand Prix Polski Dance 2013. W imprezie, która odbyła się w mioniony weekend wzięły udział głównie zespoły z Wielkopolski i Dolnego Śląska.


Dance and Move reprezentowały grupy Mini Dance and Move oraz DnM Team. Do Ostrołęki zostały przywiezione trzy puchary oraz dwa komplety medali za starty duetów.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego wyjazdu. Podtrzymaliśmy dobrą passę pucharową, zobaczyliśmy nowe miejsce, mieliśmy okazję zmierzyć się z zespołami z innego regionu Polski i wypadliśmy na tym tle bardzo dobrze, o czym świadczą wyniki - mówi prezes UKS Dance and Move Paweł Szewczyk.

 

Ostrołęczanki wywalczyły pierwsze miejsce w kategorii mini formacje hip hop 12-15 lat - DnM Team, drugie w kat. mini formacje hip hop do lat 11 - Mini Dance and Move oraz trzecie miejsce w kat. formacje hip hop do lat 11 - Mini Dance and Move. Drugie miejsce padło łupem naszych zawodniczek w kat. duety hip hop 12-15 i pow. 15 lat - Daria Głosek i Natalia Kurpiewska, a trzecie lokata w kat. duety hip hop do lat 11 - Ewelina Peczyńska i Rozalia Karwowska.

Odsłon: 6283
Komentarzy: 1
10:04, 11.12.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Kibic Pekpolu @ 14:54, 11.12.2013r. IP: *.*.54.154

Hej dziewczyny zapraszam na mecz Pekpolu. Nie zapomnę waszego występu.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo