« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medalowa fala pływaków UŚKS w Ciechanowie

Aż dziewiętnaście medali wywalczyli pływacy UŚKS Ostrołęka w dwudniowych zawodach o puchar prezydenta miasta Ciechanów. Nie zabrakło emocji, bardzo dobrych wyników, a nagrodą główną dla pływaków z naszego miasta był 32-calowy telewizor.


Podopieczna trenera Włodzimierza Janczewskiego - Marysia Murawska zdobyła dwa złote na 50 m i 100 m stylem klasycznym i dwa srebrne medale na 50 m i 100 m stylem dowolnym oraz puchar za drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.

 

W tej samej kategorii wiekowej doskonale spisali się chłopcy: Rafał Majkowski zdobył złoty medal na 100 m stylem motylkowym, srebrny na 100 m stylem dowolnym, brązowy medal na 50 m stylem dowolnym, co dało puchar za drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.

 

Mateusz Śniadała zdobył cztery medale, złoty medal na 50m stylem motylkowym, srebrny na 100 m stylem motylkowym i dwa brązowe medale na 50 m i 100 m stylem klasycznym.

 

Julia Bożomańska, zaledwie dziewięcioletnia kolejna utalentowana pływaczka zdobyła złoty medal na 50 m stylem grzbietowym i srebrny medal na 25 m stylem grzbietowym. Jej rówieśnik Kamil Bojarski zdobył dwa srebrne medale na 25 m i 50 m stylem motylkowym, a Szymek Gawek był szósty na 25 m i 50 m stylem dowolnym.

 

Karol Bojarski zdobył cztery srebrne medale na 50 m i 100 m stylem dowolnym oraz 50 m stylem motylkowym i 100 m stylem zmiennym. Karol zdobył także puchar za drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.

Odsłon: 1768
Komentarzy: 4
14:19, 12.12.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Max @ 14:38, 12.12.2013r. IP: *.*.50.97

Czy to najlepszy klub w mieście? Do którego najlepiej zapisać dziecko na treningi? Proszę o radę.

jadwiga @ 20:32, 12.12.2013r. IP: *.*.159.81

Dlaczego nie podano nazwiska pływaczki, podopiecznej trenera Janczewskiego? Przecież to pływacy zdobywają medale, nie trener. Pozdrawiam podopieczną trenera i życzę dalszych wspaniałych sukcesów.

Kibic @ 22:09, 12.12.2013r. IP: *.*.208.166

Najlepszy przykład wielu mistrzów kraju M. Lewandowski , M. Waszkiewicz siostry Wikieł i wielu jeszcze innych

wodnik @ 10:34, 13.12.2013r. IP: *.*.178.193

Do Max. Jeżeli chcesz żeby faktycznie twoje dziecko nauczyło się pływać to zapisz do klubu UŚKS. Ja tam pływałem, teraz dzieci się uczą polecam.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo