« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Moja Ostrołęka

Aktualno¶ci

Medalowa fala pływaków U¦KS w Ciechanowie

Aż dziewiętna¶cie medali wywalczyli pływacy U¦KS Ostrołęka w dwudniowych zawodach o puchar prezydenta miasta Ciechanów. Nie zabrakło emocji, bardzo dobrych wyników, a nagrod± główn± dla pływaków z naszego miasta był 32-calowy telewizor.


Podopieczna trenera Włodzimierza Janczewskiego - Marysia Murawska zdobyła dwa złote na 50 m i 100 m stylem klasycznym i dwa srebrne medale na 50 m i 100 m stylem dowolnym oraz puchar za drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.

 

W tej samej kategorii wiekowej doskonale spisali się chłopcy: Rafał Majkowski zdobył złoty medal na 100 m stylem motylkowym, srebrny na 100 m stylem dowolnym, br±zowy medal na 50 m stylem dowolnym, co dało puchar za drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.

 

Mateusz ¦niadała zdobył cztery medale, złoty medal na 50m stylem motylkowym, srebrny na 100 m stylem motylkowym i dwa br±zowe medale na 50 m i 100 m stylem klasycznym.

 

Julia Bożomańska, zaledwie dziewięcioletnia kolejna utalentowana pływaczka zdobyła złoty medal na 50 m stylem grzbietowym i srebrny medal na 25 m stylem grzbietowym. Jej rówie¶nik Kamil Bojarski zdobył dwa srebrne medale na 25 m i 50 m stylem motylkowym, a Szymek Gawek był szósty na 25 m i 50 m stylem dowolnym.

 

Karol Bojarski zdobył cztery srebrne medale na 50 m i 100 m stylem dowolnym oraz 50 m stylem motylkowym i 100 m stylem zmiennym. Karol zdobył także puchar za drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.

Odsłon: 1810
Komentarzy: 4
14:19, 12.12.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powi±zane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planuj± starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenuj± pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenuj± indywidualnie i czekaj± na możliwo¶ć regularnych treningów na basenie. Większo¶ć tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężk± pracę i osi±gnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężk± pracę i osi±gnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sob± udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężk± pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynaj± zimow± przerwę w nauce. Teraz mog± wypocz±ć spędzaj±c aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jak± ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Max @ 14:38, 12.12.2013r. IP: *.*.50.97

Czy to najlepszy klub w mie¶cie? Do którego najlepiej zapisać dziecko na treningi? Proszę o radę.

jadwiga @ 20:32, 12.12.2013r. IP: *.*.159.81

Dlaczego nie podano nazwiska pływaczki, podopiecznej trenera Janczewskiego? Przecież to pływacy zdobywaj± medale, nie trener. Pozdrawiam podopieczn± trenera i życzę dalszych wspaniałych sukcesów.

Kibic @ 22:09, 12.12.2013r. IP: *.*.208.166

Najlepszy przykład wielu mistrzów kraju M. Lewandowski , M. Waszkiewicz siostry Wikieł i wielu jeszcze innych

wodnik @ 10:34, 13.12.2013r. IP: *.*.178.193

Do Max. Jeżeli chcesz żeby faktycznie twoje dziecko nauczyło się pływać to zapisz do klubu U¦KS. Ja tam pływałem, teraz dzieci się ucz± polecam.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należ± one do osób, które je zamie¶ciły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo