Poniedziałek, 13 lipca 2020 r., imieniny Irwina, Margarety, Sary

Aktualno¶ci

Medalowa fala pływaków U¦KS w Ciechanowie

Aż dziewiętna¶cie medali wywalczyli pływacy U¦KS Ostrołęka w dwudniowych zawodach o puchar prezydenta miasta Ciechanów. Nie zabrakło emocji, bardzo dobrych wyników, a nagrod± główn± dla pływaków z naszego miasta był 32-calowy telewizor.

Podopieczna trenera Włodzimierza Janczewskiego - Marysia Murawska zdobyła dwa złote na 50 m i 100 m stylem klasycznym i dwa srebrne medale na 50 m i 100 m stylem dowolnym oraz puchar za drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.

W tej samej kategorii wiekowej doskonale spisali się chłopcy: Rafał Majkowski zdobył złoty medal na 100 m stylem motylkowym, srebrny na 100 m stylem dowolnym, br±zowy medal na 50 m stylem dowolnym, co dało puchar za drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.

Mateusz ¦niadała zdobył cztery medale, złoty medal na 50m stylem motylkowym, srebrny na 100 m stylem motylkowym i dwa br±zowe medale na 50 m i 100 m stylem klasycznym.

Julia Bożomańska, zaledwie dziewięcioletnia kolejna utalentowana pływaczka zdobyła złoty medal na 50 m stylem grzbietowym i srebrny medal na 25 m stylem grzbietowym. Jej rówie¶nik Kamil Bojarski zdobył dwa srebrne medale na 25 m i 50 m stylem motylkowym, a Szymek Gawek był szósty na 25 m i 50 m stylem dowolnym.

Karol Bojarski zdobył cztery srebrne medale na 50 m i 100 m stylem dowolnym oraz 50 m stylem motylkowym i 100 m stylem zmiennym. Karol zdobył także puchar za drugie miejsce w klasyfikacji końcowej.