« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 5 sierpnia 2021 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szachowe zmagania w Lelisie (zdjęcia)

(fot. GOK-O Lelis)

Paweł Bakiera, Patryk Brzeski, Katarzyna Zapert i Maria Zapert, to najlepsi zawodnicy i zawodniczki III Turnieju Szachowego o Puchar Wójta Gminy Lelis. W zawodach najciekawsza rywalizacja toczyła się w gronie seniorów, gdzie przystąpiła czołówka szacghistów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.


W zawodach wzięło udział 26 szachistów i dwie szachistki. Przebieg turnieju był naprawdę bardzo ciekawy, dużo było zaskakujących rozstrzygnięć.

 

W gronie seniorów wygrał Paweł Bakiera, przed Michałem Hryszkiewiczem i Dariuszem Gadzałą. Kolejne miejsca zajęli Jarosław Święcicki, Paweł Krajewicz, Robert Michalak, Marcin Hryszkiewicz i Ryszard Jastrzębski. W gronie juniorów zwyciężył Patryk Brzeski przed Damianem Biernatem, Hubertem Ciskowski i Piotrem Michalakiem. W gronie seniorek nagrodę za pierwsze miejsce odebrała Katarzyna Zapert, a w gronie juniorek Marta Zapert.

 

Uczestnicy turnieju otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Nagrodzono dodatkowo najmłodszego i najstarszego gracza.

Nagrody ufundował GOK-O w Lelisie oraz Mazowieckie Zrzeszenie LZS.

 

Zobacz zdjęcia: III Szachowy Turnieju o Puchar Wójta Lelis (8.12.2013)

Odsłon: 2061
Komentarzy: 2
14:32, 12.12.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Korzeń lukrecji i wpływ na organizm człowieka. Fakty i mity

Korzeń lukrecji i wpływ na organizm człowieka. Fakty i mity

Wykorzystywanie roślin w celach leczniczych jest znane i praktykowane od tysięcy lat. Opiera się na tym cała ludowa medycyna starożytnych Chin, Egiptu, Grecji i innych mocarstw. Rośliny zawierają substancje, które wykazują pozytywny wpływ na organizm człowieka.

Dawid Pac - mistrz crossfitu

Dawid Pac - mistrz crossfitu

Duży sukces przedstawiciela z naszego powiatu podczas zawodów crossfit w Warszawie. Podczas TrainPort Games Dawid Pac wywalczył pierwsze miejsce w kategorii open. 31-latek był najlepszy w gronie 20 startujących. Co ciekawe, nasz człowiek osiąga sukcesy, a trening zaczynał zaledwie rok temu.

Mróz mistrzem, Zapust i Więch ze srebrem (zdjęcia)

Mróz mistrzem, Zapust i Więch ze srebrem (zdjęcia)

Kolejny udany start reprezentantów UKS Atleta Ostrołęka. Tym razem najmłodsza ekipa zawodników wzięła udział w Ciechanowie w wojewódzkim wieloboju atletycznym. Zawodniczki i zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach ogólnorozwojowych i jednym ćwiczeniu ukierunkowanym na podnoszeniu ciężarów: bieg wahadłowy 4 x 10 m, rzut piłką lekarską, trójskok obunóż z miejsca, rwanie na technikę.

Olek ze srebrem, Igor z brązem

Olek ze srebrem, Igor z brązem

26 czerwca odbyły się Otwarte Mistrzostwa Zrzeszenia LZS Juniorek i Juniorów do lat 17. W Siedlcach wystartowała czwórka przedstawicieli UKS Atleta Ostrołęka. Do rywalizacji na pomoście stanęli: Gabriela Zapust, Julia Stachurska, Igor Więch oraz Aleksander Płodziszewski.

Brąz prezesa Karola Janczewskiego

Brąz prezesa Karola Janczewskiego

W weekend odbyły się XXXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters w podnoszeniu ciężarów. W Raszynie na pomoście pojawił się prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta Ostrołęka. Karol Janczewski wrócił do domu z brązowym medale. W rywalizacji wzięło udział 35 pań i 142 mężczyzn powyżej 30 roku życia.

» Wasze komentarze

Rob @ 14:39, 12.12.2013r. IP: *.*.50.97

Brawo, szkoda, że tak mało jest imprez szachowych.

pawel34 @ 03:46, 05.01.2014r. IP: *.*.172.1

szkoda ze kiepsko ogloszaja takie imprezy ja sie dowiedzialem juz po fakcie :D

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo