« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medal Mai sprzedany za 910 złotych

Dzieci z ostrołęckiego domu dziecka będą mogły liczyć na świąteczne upominki. Przekaże je trenerka "Squatiny" Maja Bieżuńska, która oddała medal na aukcję charytatywną i znalazła chętnych, aby pomóc dzieciom. Trofeum zdobyte w Mistrzostwach Polski Masters zostało sprzedane za 910 złotych.


- Bardzo dziękuję za wsparcie medialne aukcji charytatywnej licytacji medalu - pisze w liście do naszej redakcji Maja Bieżuńska. - Udało się zlicytować medal za kwotę 910 zł, a dzięki państwu o aukcji dowiedziało się wiele osób. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za okazane serca i wsparcie. Mam nadzieję, że w przyszłości tego typu licytacje będą kontynuowane - dodaje trenerka.

 

- Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia z całego serca życzę radosnego czasu spędzonego w szerokim gronie rodzinnym, dużo miłości, jedności i słodkich pocałunków. By ten czas spędzony w odpoczynku obfitował w nowe piękne pomysły i odważne cele. Tego i jeszcze więcej kreatywności w waszych marzeniach z całego serca życzą Maja Bieżuńska z mężem - pisze trenerka w liście do naszej redakcji.

Odsłon: 1321
Komentarzy: 0
11:10, 17.12.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Ratownicy WOPR-OS powrócili do treningów

Reprezentanci Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowe WOPR-OS powrócili do treningów i już planują starty w zawodach. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego trenują pięć razy w tygodniu na basenie w Ostrowi Mazowieckiej.

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy z nadziejami na jesienne starty

Ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego WOPR-OS od blisko trzech miesięcy trenują indywidualnie i czekają na możliwość regularnych treningów na basenie. Większość tegorocznych imprez została odwołana, kilka przeniesiono na inny termin.

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Pływacy WOPR-OS nagrodzeni za ciężką pracę i osiągnięcia z poprzedniego roku

Trzech podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego zdobyło w minionym roku wiele medali. Mateusz Adamowski, Kamil Bojarski i Hubert Nakielski, z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce, zostali docenieni również przez prezydenta.

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Utytułowana pływaczka ze stypendium sportowym. Sto lat Angelika!

Angelika Wikieł ma za sobą udane starty w 2019 roku. Prezydent Łukasz Kulik postanowił wynagrodzić ciężką pracę pływaczki i przyznał jej stypendium sportowe. Podopieczna swojej starszej siostry Manueli zdobyła m.in. trzy złote medale podczas Grand Prix Polski.

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo