« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r., imieniny Izoldy, Celestyny, Ady

Moja Ostrołęka

Aktualności

Medal Mai sprzedany za 910 złotych

Dzieci z ostrołęckiego domu dziecka będą mogły liczyć na świąteczne upominki. Przekaże je trenerka "Squatiny" Maja Bieżuńska, która oddała medal na aukcję charytatywną i znalazła chętnych, aby pomóc dzieciom. Trofeum zdobyte w Mistrzostwach Polski Masters zostało sprzedane za 910 złotych.


- Bardzo dziękuję za wsparcie medialne aukcji charytatywnej licytacji medalu - pisze w liście do naszej redakcji Maja Bieżuńska. - Udało się zlicytować medal za kwotę 910 zł, a dzięki państwu o aukcji dowiedziało się wiele osób. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za okazane serca i wsparcie. Mam nadzieję, że w przyszłości tego typu licytacje będą kontynuowane - dodaje trenerka.

 

- Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia z całego serca życzę radosnego czasu spędzonego w szerokim gronie rodzinnym, dużo miłości, jedności i słodkich pocałunków. By ten czas spędzony w odpoczynku obfitował w nowe piękne pomysły i odważne cele. Tego i jeszcze więcej kreatywności w waszych marzeniach z całego serca życzą Maja Bieżuńska z mężem - pisze trenerka w liście do naszej redakcji.

Odsłon: 1298
Komentarzy: 0
11:10, 17.12.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo