« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 5 sierpnia 2021 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dudziec: Weźmy się do rzetelnej pracy (wideo)

Szkoleniowiec Energi Pekpol Ostrołęka Andrzej Dudziec po przegranym meczu z AZS AGH 100RK Kraków 2:3 podkreślił, że każdy z zawodników powinien wyciągnąć wnioski. - Musimy zwrócić większą uwagę na tym, co robimy na treningach ...


- Ja już nic nic nie planuję, przestałem w to wierzyć... - Cieszę się z jednego punktu, a od trenera z Krakowa usłyszałem, że rozegrali w Ostrołęce swój najlepszy mecz w sezonie. - Musimy się wziąć do uczciwej, rzetelnej pracy, każdy pracuje na swoje konto i wszyscy muszą to zrozumieć.

 

Czy my jesteśmy Janosikiem? Odpowiedź i cała rozmowa ze szkoleniowcem Energi Pekpol w materiale poniżej.

Odsłon: 1380
Komentarzy: 4
13:26, 22.12.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Los Steineros najlepsi pod siatką (zdjęcia)

Los Steineros najlepsi pod siatką (zdjęcia)

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozegrany został pierwszy turniej dzikich drużyn w siatkówce organizowany w ramach Sportowych Wakacji w Mieście. Najlepsza okazała się drużyna Los Steineros.

Dzisiaj turniej w siatkówkę

Dzisiaj turniej w siatkówkę

Uczniowski Klub Sportowy Olimp i miasto Ostrołęka zapraszają do skorzystania z wakacyjnych zajęć i turnieju siatkówki.

Dokarmia i adoptuje psiaki. Ostrołęczanka w kadrze. Lendzioszek: to wielka duma (wywiad)

Dokarmia i adoptuje psiaki. Ostrołęczanka w kadrze. Lendzioszek: to wielka duma (wywiad)

W połowie zeszłego roku wychowanka OTPS Nike Ostrołęka została wicemistrzynią Polski juniorek. Teraz Gabriela Lendzioszek dostąpiła kolejnego zaszczytu. Trener reprezentacji Polski juniorek powołał naszą zawodniczkę do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata U-20. 19-letnia atakująca po pięciu latach przerwy ponownie wystąpi w kadrze.

Gabrysia w reprezentacji!

Gabrysia w reprezentacji!

W połowie zeszłego roku wychowanka OTPS Nike Ostrołęka została wicemistrzynią Polski juniorek. Teraz Gabriela Lendzioszek dostąpiła kolejnego zaszczytu. Trener reprezentacji Polski juniorek powołał naszą zawodniczkę do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata U-20.

Dwa dni emocji podczas Kurpiowskiego Pikniku Piłki Siatkowej (zdjęcia)

Dwa dni emocji podczas Kurpiowskiego Pikniku Piłki Siatkowej (zdjęcia)

Klub Sportowy Kurpie Volleyball oraz CK-BiS w Lelisie byli organizatorem turnieju dla pasjonatów siatkówki. Kurpiowski Piknik Piłki Siatkowej - Lelis 2021 trwał dwa dni. Obsada była międzynarodowa. Gry prowadzone były na specjalnie przygotowanych boiskach trawiastych.

» Wasze komentarze

Max @ 16:20, 22.12.2013r. IP: *.*.51.238

Ogólnie, nie jest źle, bo plasujemy się na szóstej pozycji w ligowej tabeli, ale widać, że ten zespół zagnać do pracy i byłoby zdecydowanie lepiej.

kibic @ 21:25, 22.12.2013r. IP: *.*.54.196

dobrze pan mówi trenerze tylko wiecej konsekwencji w działaniu,emocji i ,, agresji,, ,bo taka grupe okiełznac napewno nie łatwo.powodzenia

fryderyk @ 08:23, 23.12.2013r. IP: *.*.12.76

Jeżeli trener nie wierzy w wygranie meczu i nie panuje nad zespołem, to trzeba zmienić trenera. Jeżeli zawodników trzeba przekonywać do gry bo sami o tym nie wiedzą to należy się z takimi rozstać jak najszybciej. Za chwilę może być za późno. Pamiętam jak nie dawno nasi kopacze mieli ambicje na II ligę a grają w... V. Niech zarząd się obudzi a nie łudzi się nadzieją.

antoni @ 08:30, 23.12.2013r. IP: *.*.171.105

Jeśli mnie ktoś spyta, co oznacza nasza gra w Pekpolu to nie umiem odpowiedzieć, żadnego charakterystycznego zagrania, żadnych kombinacji, ot, z prądem i byle dalej. To się musi zmienić. Rozgrywający są od kreowania wlasnej gry pod tych zawodników, któlrych mają do dyspozycji. Tymczasem nasz Pietia to tylko się snuje, a co zagra to tak niestarannie, jakby z łaski. Zaangażowanie drużyny zaczyna się od jaj u rozgrywającego, a wszyscy tańczą, jak on im zagra. Po naszych widać, że siłownię omijają szerokim łukiem, a dwa mecze w tygodniu to już dopust Boży. Praca jeszcze raz praca i tyle.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo