« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 5 sierpnia 2021 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dance and Move na meczach siatkówki (wideo)

Tancerki Dance and Move od kilku tygodni pojawiają się na meczach siatkarzy Energi Pekpol. W trakcie przerw utalentowane ostrołęczanki prezetują swoje nieprzeciętne umiejętności. Podczas ostatniego meczu biało-czerwonych z AGH 100RK AZS Kraków wystąpiła formacja hip-hopowa.


Występ młodych tancerek został nagrodzony gromiki brawami, a ostrołęczanki zaprezentowały duże umiejętności. Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

 

Odsłon: 4890
Komentarzy: 4
11:23, 27.12.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Julia Morawska podwójną mistrzynią Polski. Świetne wyniki Pasji

Julia Morawska podwójną mistrzynią Polski. Świetne wyniki Pasji

Cheerleaderki Pasji Ostrołęka udanie zaprezentowały się podczas XXII Mistrzostwa Mażoretek w Kędzierzynie Koźlu. Podopieczne Żanety Cwaliny-Śliwowskiej wróciły do domów z dobrymi rezultatami i medalami. W zawodach uczestniczyło 1216 zawodników z aż 56 miejscowości. 

Pasja z workiem medali

Pasja z workiem medali

Znakomity start cheerleaderek Pasja z Ostrołęki. Podopieczne Żanety Cwaliny-Śliwowskiej wystąpiły w Mistrzostwach Mażoretek Polski Północno-Wschodniej w Olecku. W sumie wywalczyły aż 30 medali. Połowa z nich miała kolor złoty, dziewięć srebrny, a sześć brązowy. To wielkie osiągnięcie naszych przedstawicielek.

Zawodniczki Pasji raz za razem na podium

Zawodniczki Pasji raz za razem na podium

29 maja w Uniejowie odbyły się Mistrzostwa Środkowej Polski Mażoretek. Klub Ostrołęckich Cheerleaderek Pasja reprezentowały drużyny i solistki w składzie 35 zawodniczek. Zawody są rozgrywane cyklicznie co roku. Ekipa z Ostrołęki już po raz szósty zdobył medale tej imprezy. 

Nasze dziewczęta wytańczyły medale (zdjęcia)

Nasze dziewczęta wytańczyły medale (zdjęcia)

Od 6 do 9 maja w kieleckim Teatrze Tańca odbyły się Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym. Nasze miasto reprezentowały zawodniczki klubu Cheerleaderki Pasja Ostrołęka. Klub wystawił trzy drużyny, dwa duety oraz dwie solistki. 

Estera trenerką w KAS

Estera trenerką w KAS

Kolejną nową trenerką w Kurpiowskiej Akademii Sportowej została Estera Iwona Zadroga, która będzie odpowiadała za zajęcia z zumby. Wcześniej informowaliśmy, iż za sekcję cheerleaders w Kadzidle będzie prowadziła Karolina Jóźwiak.

» Wasze komentarze

Max @ 12:53, 27.12.2013r. IP: *.*.55.202

Fajnie dziewczyny tańczą, zapraszamy na kolejne mecze.

zozol @ 14:28, 27.12.2013r. IP: *.*.52.243

Olaaaa

Justyna @ 00:46, 28.12.2013r. IP: *.*.133.47

Kurczę dziewczyny w ogóle nie mogą zgrać się grupowo ... Jedno wielkie skakanie po sali ... Nie czują rytmu w własnym zakresie tylko każda ogląda się na drugą co potem ... Albo słabo przećwiczony układ albo takie tancerki z tych dziewcząt :) Ten taniec powinien mieć trochę w sobie kobiecości seksapilu a nie odwalanie jednego wielkiego nieładu ...

Koleżaka @ 11:23, 29.12.2013r. IP: *.*.118.38

A moim zdaniem nic w tym tańcu nadzwyczajnego.
Niech ktoś przygotuje mi układ to zatańczę tak albo i lepiej, a nie należę do żadnego zespołu tanecznego.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo