« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

OST z planem imprez na 2014 rok

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przedstawiło plan imprez na pierwszą część sezonu. Zarząd klubu postanowił, że w 2014 roku odbędą się imprezy wyłącznie dla zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz turnieje open.


Pierwszą imprezą nowego sezonu będzie Turniej Noworoczny, który został zaplanowany na sobotę 4 stycznia. Weźmą z nim udział właśnie tenisiści z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.

 

Turniej zostanie rozegrany w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Zgłoszenia przed imprezą, do czwartku 2 stycznia do godz. 20.00 u prezesa OST Jędrzeja Nowaka - e-mail: lub tel. 668 777 393. Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych (członkowie OST 10 zł).

 

Pierwszy turniej młodzieżowy w 2014 roku został zaplanowany na niedzielę 26 stycznia w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach, drugi w niedzielę 13 kwietnia. Seniorzy rywalizować będą w turniejach open 8 lutego i 29 marca. W sobotę 12 kwietnia wezmą udział z kolei w Halowych Mistrzostwach Ostrołęki.

 

Dodatkowo Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przeprowadzi w dniach 19-26 lutego "Ferie z Tenisem" dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Bezpłatne zajęcia odbędą się w hali MZOSTiIT przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach.

 

Władze OST w kwietniu 2014 roku przedstawią plan imprez na letnią część sezonu. W tym roku okazji do gry na kortach przy ulicy Hallera z pewnością nie zabraknie.

Odsłon: 1376
Komentarzy: 0
10:46, 28.12.2013r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo