« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe starcia dzieci i młodzieży (zdjęcia)

Sporo emocji dostarczył kolejny turniej tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży. Na zawody po raz pierwszy w nowym sezonie zaprosiło talenty Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Nie zabrakło ciekawych starć i zaciętej rywalizacji.


W grupie mini tenisa zwyciężył Ludwik Ossowski, który pokonał Martę Dobkowską 10:6, 10:3.

 

W turnieju młodzieżowym dla rocznika 1998 i młodsi zwyciężył Bartosz Murach, który pokonał po niezwykle emocjonującym starciu Kacpra Majka 10:7, 16:14. W meczu o trzecie miejsce Jakub Biedrzycki pokonał Ludwika Ossowskiego 15:7.

 

Kolejny turniej tenisowy dla dzieci i młodzieży organizowany przez OST przy współpracy z MZOSTiIT zostanie rozegrany w niedzielę 13 kwietnia. Wcześniej Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przeprowadzi Zimowe "Ferie z Tenisem".

 

Więcej o bezpłatnych zajęciach, w których każdy będzie mógł nauczyć się podstaw gry w tenisa niebawem na łamach naszego serwisu.

 

Zobacz zdjęcia:
Tenisowy turniej dla dzieci i młodzieży (26.01.2014)

Odsłon: 1230
Komentarzy: 0
18:52, 27.01.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo