« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nie przegap! Turniej pamięci Ryszarda Łoniewskiego

Po raz trzeci gmina Wąsewo zaprasza do rywalizacji tenisistów stołowych w turnieju im. Ryszarda Łoniewskiego. Impreza z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wciąż można się jeszcze zgłosić do zawodów.


Rozgrywki zaplanowane są w sobotę 15 lutego, a początek rywalizacji został zaplanowany na godz. 10.30. Wcześniej o godz. 10.00 nastąpi losowanie turniejowych par oraz ustalenie systemu rozgrywek. Turniej rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych do 16 lat i powyżej lat 16. Zgłoszenia przyjmowane pod numerem tel. 664 144 246 lub mailowo

 

W zawodach można wziąć udział zgłaszając się w dniu rozgrywania turnieju, ale trzeba zgłosić się przed godz. 10.00. W ubiegłym roku w imprezie rywalizowało ponad pięćdziesięciu zawodników, a najlepsi okazali się Maciej Pieńkos oraz Paweł Listwoń. Ponownie miejscem rozegrania zawodów będzie hala sportowa w Wąsewie.

 

Celem imprezy jest uczczenie pamięci Ryszarda Łoniewskiego, który zaszczepił tenis ziemny na terenie Wąsewa i okolic w latach 70. i 80. ubiegłego wieku. Zapraszamy do udziału w imprezie, szczególnie, że uczestnicy nie ponoszą kosztów wpisowego. 

 

Na najlepszych zawodników czekają puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez gminę Wąsewo. Zapraszamy! Patronat medialny nad zawodami objęły portale: MojaOstroleka.pl oraz OstrowMaz24.pl

Odsłon: 1599
Komentarzy: 1
09:34, 13.02.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Timo Boll @ 15:23, 13.02.2014r. IP: *.*.40.108

Będę...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo