« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Polecamy. Ferie z tenisem ziemnym

Coraz więcej osób w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim sięga po rakietę i chce grać jak Agnieszka Radwańska, czy Jerzy Janowicz. Do tego jednak daleka droga, ale warto spróbować swoich sił w tej pięknej dyscyplinie sportu. Okazją ku temu są "Ferie z tenisem".


Impreza organizowana jest już po raz szósty przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przy współpracy z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej.

 

Zajęcia odbędą się w dwie środy tj. 19 i 26 lutego. Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny!
- Zapraszamy na zajęcia zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych - mówi prezes OST Jędrzej Nowak. - Zajęcia są ogólnodostępne, a rakietę i piłki podczas zajęć będzie można od nas bezpłatnie pożyczyć. Podczas zajęć będzie można nabyć podstawowe elementy gry w tenisa lub podszkolić nabyte do tej umiejętności.

 

Zajęcia w hali przy ulicy Partyzantów zaplanowane są na godz. 10.00. Prosimy o przybycie kilka minut wcześniej i zabranie ze

sobą stroju sportowego i odpowiedniego obuwia. Więcej informacji o zajęciach u prezes OST Jędrzeja Nowaka pod numerem telefonu 668 777 393.

Odsłon: 1475
Komentarzy: 3
09:08, 16.02.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

nieważne @ 15:41, 16.02.2014r. IP: *.*.173.240

Wie ktoś może gdzie można sobie pograć w tenisa ziemnego w okresie zimowym?? Chodzi mi o jakieś kryte korty, hale na których można pograć ??

Rob @ 15:48, 16.02.2014r. IP: *.*.55.148

Kilka jest hal na których można grać w tenisa ziemnego w Ostrołęce m.in. Gim. nr 2, Gim. nr 5, SP nr 10, Wojciechowice. Można też wziąć udział w turniejach.

do Rob @ 21:21, 16.02.2014r. IP: *.*.173.240

A wiesz może na jakiej zasadzie można tam pograć, w sensie czy trzeba rezerwować hale itp. a jeśli tak to gdzie to można zrobić i jaki jest tego koszt :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo