« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe batalie w gminie Olszewo-Borki

Dużym zainteresowaniem cieszył się VII Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Olszewo-Borki. W zawodach uczestniczyło 62 reprezentantów szkół z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a nad prawidłowym przebiegiem czuwał Dariusz Drozdowski.


W kategorii szkół podstawowych w gronie dziewcząt zwyciężyła Izabela Wysmułek, przez Iloną Zalewską i Martyną Zielińską.

W kategorii szkół podstawowych w gronie chłopców najlepszy okazał się Jakub Dudziec, przed Mateuszem Rostkowskim i Jakubem Rostkowskim.

 

W kategorii gimnazjum w gronie dziewcząt zwyciężyła Magdalena Ciszkowka, przez Edytą Olkowska i Moniką Kujawą.

W kategorii gimnajum w gronie chłopców zwyciężył Hubert Zylbert, który w decydującej rozgrywce okazał się lepszy od Przemysława Załęskiego i Andrzeja Zycha.

 

Laureaci trzech pierwszych miejsc poszczególnych kategorii otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe oraz dyplomy.

Odsłon: 1650
Komentarzy: 0
09:55, 01.03.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo