« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nie przegap! Otwieramy sezon rowerowy

Czujesz już wiosnę? Zdjąłeś rower z kołka? Brakuje Ci tlenu? Zastanów się czy warto ruszać się z przed komputera, telewizora czy z kanapy. Osoby lubiące jazdę rowerem oraz dbające o swoje zdrowie i formę fizyczną zapraszamy do wspólnej jazdy.


Pierwsza wyprawa już w niedzielę 9 marca po ścieżkach leśnych w okolicy Ostrołęki. Miłośników jazdy rowerem zapraszamy do wspólnego spotkania i próby swoich wiosennych sił.

- Ruszamy rowerami do lasu o godzinie 9.00 z ul. Łomżyńskiej dokładniej około 300 m za przejazdem kolejowym w Wojciechowicach jadąc od Ostrołęki - mówi prezes Klubu Kolarskiego 24h Marek Karczewski. - Wspólny wyjazd do lasu wczesną wiosną jest zaletą dla rowerzystów, gdyż wczesnowiosenny chłód nie zachęca jeszcze do długich wycieczek "asfaltowych" z powodu zimnego wiatru i dość niskiej wiosennej temperatury otoczenia. W lesie o tej porze roku jest dużo cieplej i dlatego chcemy zachęcić wszystkich do próby swoich sił na bardziej wymagającym leśnym gruncie.

W imieniu KK24h zapraszamy wszystkich rowerzystów posiadających jeszcze nie odkurzone rowery MTB tak zwane "górale" lub dla bardziej odważnych rowerzystów do przybycia na innym dwukołowym dowolnym rowerze.

Jeśli jesteś tym rowerzystą, który nie może doczekać się wyskoczenia na dwa kółka, chcesz dotlenić płuca, poczuć wiatr we włosach to przyłącz się do wspólnej zabawy rowerowej już dziś!

Odsłon: 2246
Komentarzy: 5
09:28, 08.03.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

» Wasze komentarze

Marek @ 15:43, 08.03.2014r. IP: *.*.107.207

Ja będę :)

kk24h @ 07:32, 09.03.2014r. IP: *.*.254.68

polub nas na facebook :)

Paweł @ 18:40, 09.03.2014r. IP: *.*.52.222

Kurde, nie mam roweru a bardzo chętnie bym pojeździł. Cóż, kiedyś może uzbieram na rowerek.

Marek @ 19:12, 09.03.2014r. IP: *.*.217.85

Było nas 14 osób i sobie pojeździliśmy - relacja wkrótce na MO i KK24h
Zapraszamy na kolejne spotkania rowerowe.

Kacper @ 20:13, 09.03.2014r. IP: *.*.251.71

kiedy będzie następne spotkanie dopiero przeczytałem z chęcią pojeżdżę !?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo