« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Polecamy! Tenisowe zmagania w Młynarzach

Klub UKS Potok Młynarze zaprasza na XIII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego. Zawody zostaną rozegrane w niedzielę, 23 marca z podziałem na trzy kategorie wiekowe. W jednej grupie rywalizować będą gimnazjaliści, a w kolejnych reprezentanci szkół średnich i mężczyźni w kategorii open.


Zawody zostaną rozegrane w sali sportowej Publicznego Gimnazjum w Młynarzach. Początek rywalizacji został zaplanowany na godz. 10.00.  

Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane w dniu zawodów. Wpisowe do zawodów wynosi 5 zł (młodzież) i 10 zł (open). Dla najlepszych zawodników przewidziane są puchary i pamiątkowe dyplowy. Zapraszamy!

Szczegółowych informacji na temat turnieju udzieli główny organizator Dariusz Budelewski pod numerem tel. 609 377 346. Zapraszamy!

Odsłon: 1709
Komentarzy: 3
11:35, 22.03.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

Rob @ 17:58, 22.03.2014r. IP: *.*.48.108

Już trzynasta edycja, ale ten czas leci.

tenisista @ 08:57, 26.03.2014r. IP: *.*.110.170

Wielki szacunek dla organizatora!!!!!!!!!!Zawody zorganizowane bardzo fajnie i sprawiedliwie!!!!!pozdrawiam!!!!!!

Sędzia @ 08:24, 16.03.2015r. IP: *.*.158.150

Zawody w młynarzach co roku są organizowane w pełni sprawiedliwie. Zresztą sytuacja zeszłoroczna w walce o trzecie miejsce doskonale to ukazała. Pan sędzia w pełni przestrzega przepisów pzts. Gratulacje i oby zawody w młynarzach odbywały się częściej

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo