« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 5 kwietnia 2020 r., imieniny Ireny, Wincentego, Julianny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nasi tancerze na podium i z awansem

Tancerze dwóch ostrołęckich klubów Atrii i FANa zaliczyli udane starty w Ogólnopolskim Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego w Olsztynku. Bardzo dobry występ zanotowali Paweł Majkowski i Iga Prusaczyk, którzy dwukrotnie stanęli na podium rywalizacji w zawodach.


Podopieczni trener Katarzyny Orlickiej wywalczyli trzecie miejsce w tańach standardowych oraz pierwsze miejsce w tańcach latynoamerykańskich w klasie B.

Pozostałe dwie pary Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria znaleźli się poza podium rywalizacji. Bartosz Szyszka i Magdalena Lenkiewicz uplasowali się na szóstej pozycji w klasie c w stylu latynoamerykańskim, a Michał Trzeciak i Paulina Suchoń uplasowali się na dziewiątej pozycji w klasie B w tańcach standardowych i trzynastym w latynoamerykańskich.

W zawodach z dobrej strony zaprezentowali się Jakub Janczak i Ewelina Wróblewska. Tancerze FANa zajęli drugie miejsce w klasie C w tańcach standardowych i wywalczyli zasłużony awans do klasy B.

Czwarte miejce zajęli z kolei Karol Wiszowaty i Zuzanna Wiszowata w klasie E w kominacji ośmiu tańców. W klasie A na piątej pozycji zostali sklasyfikowani Dawid Kamrat i Klaudia Laskowska.

Odsłon: 6530
Komentarzy: 1
08:25, 25.03.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

kibic @ 18:23, 25.03.2014r. IP: *.*.138.205

Brawo Iga, brawo Paweł. Gratulacje również dla Madzi i Bartka za finał w pierwszym starcie w kl. C

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo