« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe zmagania dla Opalacha i Szczubełka

Kamil Opalach z Młynarzy i Kamil Szczubełek z Rzekunia okazali się najlepsi w XIII Otwartym Turniej Tenisa Stołowego. W zawodach organizowanych przez klub UKS Potok Młynarze wzięli udział reprezentanci kilkunastu miejscowości, tworząc dobre widowisko.


Do rywalizacji przystąpili zawodnicy m.in. z Ostrołęki, Różana, Goworowa, Olszewo–Borek, Rzekunia, Rupina, Sielunia oraz gospodarze zawodów Młynarzy.
- Turniej w Młynarzach zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem i przyciągał wielu bardzo dobrych zawodników - podkreśla prezes klubu UKS Potok Dariusz Budelewski. - Tak samo było i tym razem. Turniej stał na wysokim poziomie, a pojedynki były bardzo zacięte i wyrównane. Stąd wiele gier wzbudziło duże zainteresowanie i podziw oglądających.

Turniej rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych. W kategorii gimnazjum i szkoła średnia zwyciężył Kamil Opalach (Młynarze) przed Michałem Smolińskim (Różan) i Arturem Rawą (Młynarze). Tuża za podium rywalizacji uplasował się Damian Budelewski (Różan).

 
W kategorii open zwyciężył Kamil Szczubełek przed Romanem Mierzejewskim i Grzegorzem Kowalczykiem. Cała trójka gminy Rzekuń. Na czwartym miejscu uplasował się Dariusz Grucelski z Ostrołęki.

Najlepsi zawodnicy poszczególnych kategorii otrzymali puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez europosła Jarosława Kalinowskiego oraz Grażynę i Dominika Głażewskich.
- Mam nadzieję, że dzięki właśnie takim otwartym turniejom tenis stołowy będzie nadal się rozwijał i coraz więcej młodych ludzi będzie wybierało ta dyscyplinę sportu - podsumował wydarzenie prezes klubu Dariusz Budelewski.

Odsłon: 4829
Komentarzy: 5
11:57, 27.03.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

.... @ 18:46, 27.03.2014r. IP: *.*.150.9

I tak są słabi

wierny @ 19:58, 27.03.2014r. IP: *.*.246.248

równie mogłeś napisać : - Reprezentacja Chin jest lepsza.

hmmkue @ 20:17, 27.03.2014r. IP: *.*.120.74

a ty w czym byles dobry? i widniales kiedys na zdjeciu chociazby na MO robiąc cos pozytycznego?

... @ 20:39, 27.03.2014r. IP: *.*.150.9

nie i tak hahahaha

tenis @ 07:51, 28.03.2014r. IP: *.*.147.43

jak oni sa słabi to w takim razie jak słabi muszą być CI co z nimi poprzegrywali ;-))))))))))))))))))))))))))))))

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo