« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe granie czyli Serafin Cup 2014

Już w najbliższy weekend zostanie rozegrany Halowy Turniej Tenisa Ziemnego Serafin Cup 2014. Na liście zaproszonych do udziału w rywalizacji zawodników znaleźli się najlepsi tenisiści 2013 roku w naszym regionie oraz cała czołówka rankingu open po pierwszych zawodach w tym sezonie.


W hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach od godzin porannych oglądać będziemy zmagania zawodników m.in. z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Łomży i Zambrowa. W rywalizacji nie zabraknie numeru jeden tenisowych zmagań w zeszłym sezonie Jordana Czapskiego. Dla zawodników z naszego miasta będzie to ostatnia okazja do sprawdzenia swojej formy przed zbliżającymi się dużymi krokami Halowymi Mistrzostwami Ostrołęki.

 

Zawody zorganizowane zostaną przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej, a turniej będzie przedsmakiem planowanych na początku maja zawodów MZOSTiIT Cup 2014.
- Cieszymy się z mocnej obsady turnieju i zapraszamy kibiców do oglądania zmagań najlepszych zawodników z kilku miast - mówi dyrektor MZOSTiIT Robert Juchniewicz.

 

Do rywalizacji można się zgłosić pod numerem telefonu 697 770 528 lub email: Wpisowe do zawodów wynosi 20 złotych.

W zmaganiach nie zabraknie najlepszych zawodników ostrołęckiego rankingu open, a pełną listę uczestników zaprezentujemy po losowaniu, w piątek 4 kwietnia o godz. 12.00. Ilość miejsc w zawodach jest ograniczona, ze względu na rozgrywanie zawodów na jednym korcie. Wszystkie mecze rozgrywane będą do sześciu wygranych gemów. Początek rywalizacji w sobotę, 5 kwietnia o godz. 8.30.


JBB

Głównym sponsorem zawodów jest Piekarnia Kurpiowska Serafin, która dla zawodników, kibiców i zaproszonych gości przygotowała słodką niespodziankę. Sponsorami dodatkowymi: Salon Meblowy MEBPOL, Siłownia Forma5 Club oraz Zakład Fotograficzny Foton.

Odsłon: 4868
Komentarzy: 3
08:30, 01.04.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Rob @ 12:36, 01.04.2014r. IP: *.*.49.103

Fajnie, no to gramy :-)

stan @ 07:10, 02.04.2014r. IP: *.*.120.248

Nie muszę chodzić bo turniej wygra Styła lub Jordan.

gracz @ 12:59, 03.04.2014r. IP: *.*.159.55

to starać się ich ograć, adam ma 50 lat a jordan lekką nadwagę i nie gra, więc w czym panowie i panie problem?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo