« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści kończą sezon halowy

Czy Jordan Czapski obroni tytuł Halowego Mistrza Ostrołęki? Odpowiedź na to pytanie poznamy już w najbliższy weekend, kiedy to rywalizować będą najlepsi zawodnicy z naszego regionu. Emocji w zawodach organizowanych przez OST z pewnością nie zabraknie.


Będzie to impreza kończąca okres zimowych turniejów w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Po tych zawodach tenisiści przeniosą się na korty ziemny przy ulicy Hallera.

 

Mistrzostwa zostaną rozegrane w dniach 12-13 kwietnia. Zgłoszenia przed imprezą, do czwartku 10 kwietnia do godz. 21.00 u prezesa OST Jędrzeja Nowaka - e-mail: lub tel. 668 777 393.

 

Losowanie turniejowych par odbędzie się w piątek, 11 kwietnia o godz. 14.00 w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach, a jego wyniki dostępne będą najpóźniej o godz. 18.00 na stronie stowarzyszenia tenis-ostroleka.pl.

 

Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych (członkowie OST 10 zł). Turniej jest dwudniowy - półfinały i finał mistrzostw zostaną rozegrane w niedzielę, 13 kwietnia od godz. 9.00. O długości rozgrywania meczów zdecyduje zarząd OST po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń.


Łubudu

W niedzielę, 13 kwietnia zostaną rozegrane również: turniej młodzieżowy oraz turniej mini tenisa. Początek godz. 14.00 (młodzież - rocznik 1998 i młodsi), godz. 15.30 (mini tenis). Zgłoszenia do imprezy w dniu rozgrywania zawodów. Wpisowe do zawodów wynosi 8 złotych (członkowie OST 6 zł).

Odsłon: 2725
Komentarzy: 4
00:02, 10.04.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Rob @ 16:01, 10.04.2014r. IP: *.*.50.16

Nie wiadomo, czy Jordan zagra w mistrzostwach, ale jeśli w nich wystąpi to z pewnością obecnie nie ma dla niego rywala. Prezes zamknął imprezę i Styła oraz reszta przejezdnych już nie powalczy.

stan @ 07:08, 11.04.2014r. IP: *.*.151.53

Co to znaczy ,,Prezes zamknął imprezę,,.Czyżby ,,Prezes,, znowu coś wywinął,,?

gracz @ 11:57, 11.04.2014r. IP: *.*.134.180

Jordan z tego co mi wiadomo, jest chory i ma małe dziecko więc nie zagra, a co do zamknięcia to szok, starsi tenisiści się boją ludzi z zewnątrz

T @ 13:35, 11.04.2014r. IP: *.*.112.236

Na stronie OST jest info, że turniej jest dla mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Wynikało by, że z niektórych miast należących do powiatu/ np. Myszyniec, Goworowo, Kadzidło/ można przyjechać ale nie wiem co miał na myśli Zarząd OST i czy tak jest jak myślę;-)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo