« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 31 marca 2020 r., imieniny Beniamina, Kornelego, Balbiny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rośnie frekwencja na rowerowych czwartkach

Dokładnie 41 km pokonali miłośnicy dwóch kółek podczas ostatniego kwietniowego rowerowego czwartku. Tym razem trasa przebiegała przez Dzbenin, Czarnowiec, Daniszewo, Zapieczne, Troszyn, Grucele, Stary Susk i Ławy. Po nieco ponad dwugodzinnej wyprawie cała grupa wróciła do Ostrołęki.


We wspólnej wycieczce wzięła udział tym razem blisko trzydziestoosobowa grupa rowerzystów w różnym wieku. Tempo jazdy było spokojne i wyniosło nieco ponad 20 km/h.

 

Z tygodnia na tydzień poprawia się pogoda i sprzyja dłuższym wyprawom. Podczas czwartkowego spotkania rowerzystom przeszkadzał jedynie dość silny wiatr. Silna grupa peletonu umiejętnie pokonywała kolejne kilometry.

 

Podczas poprzednich wypraw grupa pokonała odcinki o długości około 30 km. Kolejne wyprawy z pewnością nie będą miały więcej jak 40 km. Chodzi o to, aby dla wszystkich było to spotkanie rekreacyjne, które sprawi radość i pozwoli mimo spędzić czas na rowerze.


JBB

Do grupy można cały czas dołączyć. Najbliższe spotkanie już w czwartek, 1 maja. Czas wystawić rower z piwnicy, zabrać znajomych i ruszamy!

Odsłon: 2530
Komentarzy: 1
09:00, 25.04.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

» Wasze komentarze

p @ 12:19, 02.05.2014r. IP: *.*.24.29

moim zdaniem w następny czwartek 8 maja powinniśmy jechać w kierunku PRZYSTANI A JEŻELI DAMY RADE TO DO BARANOWA

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo