« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 września 2020 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rośnie frekwencja na rowerowych czwartkach

Dokładnie 41 km pokonali miłośnicy dwóch kółek podczas ostatniego kwietniowego rowerowego czwartku. Tym razem trasa przebiegała przez Dzbenin, Czarnowiec, Daniszewo, Zapieczne, Troszyn, Grucele, Stary Susk i Ławy. Po nieco ponad dwugodzinnej wyprawie cała grupa wróciła do Ostrołęki.


We wspólnej wycieczce wzięła udział tym razem blisko trzydziestoosobowa grupa rowerzystów w różnym wieku. Tempo jazdy było spokojne i wyniosło nieco ponad 20 km/h.

 

Z tygodnia na tydzień poprawia się pogoda i sprzyja dłuższym wyprawom. Podczas czwartkowego spotkania rowerzystom przeszkadzał jedynie dość silny wiatr. Silna grupa peletonu umiejętnie pokonywała kolejne kilometry.

 

Podczas poprzednich wypraw grupa pokonała odcinki o długości około 30 km. Kolejne wyprawy z pewnością nie będą miały więcej jak 40 km. Chodzi o to, aby dla wszystkich było to spotkanie rekreacyjne, które sprawi radość i pozwoli mimo spędzić czas na rowerze.


Lubudu

Do grupy można cały czas dołączyć. Najbliższe spotkanie już w czwartek, 1 maja. Czas wystawić rower z piwnicy, zabrać znajomych i ruszamy!

Odsłon: 2599
Komentarzy: 1
09:00, 25.04.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

» Wasze komentarze

p @ 12:19, 02.05.2014r. IP: *.*.24.29

moim zdaniem w następny czwartek 8 maja powinniśmy jechać w kierunku PRZYSTANI A JEŻELI DAMY RADE TO DO BARANOWA

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo