« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bogaty kalendarz tenisowych imprez

Bardzo bogaty kalendarz imprez tenisowych na sezon przygotowało Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wraz z MZOSTiIT. Pierwszą imprezą na kortach ziemnych był turniej otwarcia sezonu, w którym rywalizowało 30 zawodników. Okazji do gry nie zabraknie przez najbliższe miesiące.


W dniach 10-11 maja na kortach przy ulicy Hallera wystartuje Turniej Czterech Miast, którego również finał przewidziany jest w Ostrołęce.

Najbliższe zawody deblowe zostaną rozegrane w sobotę, 17 maja, a turniej młodzieżowy i mini tenis dzień później. Jeszcze w maju odbędzie się również dwudniowy turniej open.

 

Również w maju rozpocznie się batalia w Ostrołęckiej Lidze Tenisa, której mecze potrwają do końca września. Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe ponownie przygotowało ofertę Wakacyjnej Szkoły Tenisa, której pierwsza odsłona wystartuje 7 lipca.

 

Najważniejsza impreza sezonu - Mistrzostwa Ostrołęki dla zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego będą miały miejsce w dniach 12-13 lipca. Tenisowe Mistrzostwa Kurpi zaplanowano na 26-27 lipca.Mistrzostwa Ostrołęki w grze podwójnej odbędą się 30 sierpnia, a finał Masters w dniach 12-14 września. O tenisowych imprezach na bieżąco będziemy informować w naszym serwisie sportowym. Zapraszamy na korty ziemne!

Odsłon: 2438
Komentarzy: 0
08:00, 27.04.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo