« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rowerowy Czwartek z wizytą pod "pałacem" (zdjęcia)

Pogoda nie rozpieszczała miłośników dwóch kółek, którzy postanowili wybrać się na kolejny w tym sezonie Rowerowy Czwartek. Mimo to zebrała się grupa ponad dwudziestu miłośników jednośladów i udała się na wspólną wycieczkę po trasach naszego powiatu.


Z racji, że wyprawą wisiały czarne chmury uczestnicy spotkania wspólnie zdecydowali, że trasa nie może być długa. Do pokonania było zatem blisko 30 km przez Dzbenin, Czarnowiec, Susk Nowy, Susk Stary, Ławy, Goworki i powrót do Ostrołęki.

 

Gościem specjalnym Rowerowego Czwartku był Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, który skorzystał z zaproszenia internauty i przyłączył się do wspólnej rowerowej wycieczki. Na co dzień również bardzo chętnie korzysta z swojego ulubionego pojazdu.

- Kiedy tylko mam czas wsiadam na rower, bo sprawia mi to ogromną przyjemność - podkreślał podczas jazdy wojewoda.

 

Co ciekawe jeszcze kilka lat temu startował wspólnie w imprezach z obecnym prezesem Klubu Kolarskiego 24h Markiem Karczewskim. Była zatem okazja do wspomnień i porad odnośnie jazdy na rowerze w różnych warunkach.Kolejna odsłona rowerowej wyprawy już w czwartek, 8 maja. Jak zawsze ruszamy spod sceny przy "Kupcu". Początek wyprawy o godz. 18.00. Zapraszamy!

Zobacz zdjęcia:
Rowerowy czwartek z wojewodą mazowieckim (1.05.2014)

 

Fragmenty rowerowej wyprawy

Odsłon: 3177
Komentarzy: 1
09:00, 02.05.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

p @ 10:55, 03.05.2014r. IP: *.*.144.68

MOIM ZDANIEM 8 MAJA POWINNIŚMY JECHAĆ W KIERUNKU BARANOWA

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo