« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rowerowy Czwartek z wizytą pod "pałacem" (zdjęcia)

Pogoda nie rozpieszczała miłośników dwóch kółek, którzy postanowili wybrać się na kolejny w tym sezonie Rowerowy Czwartek. Mimo to zebrała się grupa ponad dwudziestu miłośników jednośladów i udała się na wspólną wycieczkę po trasach naszego powiatu.


Z racji, że wyprawą wisiały czarne chmury uczestnicy spotkania wspólnie zdecydowali, że trasa nie może być długa. Do pokonania było zatem blisko 30 km przez Dzbenin, Czarnowiec, Susk Nowy, Susk Stary, Ławy, Goworki i powrót do Ostrołęki.

 

Gościem specjalnym Rowerowego Czwartku był Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, który skorzystał z zaproszenia internauty i przyłączył się do wspólnej rowerowej wycieczki. Na co dzień również bardzo chętnie korzysta z swojego ulubionego pojazdu.

- Kiedy tylko mam czas wsiadam na rower, bo sprawia mi to ogromną przyjemność - podkreślał podczas jazdy wojewoda.

 

Co ciekawe jeszcze kilka lat temu startował wspólnie w imprezach z obecnym prezesem Klubu Kolarskiego 24h Markiem Karczewskim. Była zatem okazja do wspomnień i porad odnośnie jazdy na rowerze w różnych warunkach.Kolejna odsłona rowerowej wyprawy już w czwartek, 8 maja. Jak zawsze ruszamy spod sceny przy "Kupcu". Początek wyprawy o godz. 18.00. Zapraszamy!

Zobacz zdjęcia:
Rowerowy czwartek z wojewodą mazowieckim (1.05.2014)

 

Fragmenty rowerowej wyprawy

Odsłon: 3233
Komentarzy: 1
09:00, 02.05.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

p @ 10:55, 03.05.2014r. IP: *.*.144.68

MOIM ZDANIEM 8 MAJA POWINNIŚMY JECHAĆ W KIERUNKU BARANOWA

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo