« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sukcesy KK24h w kryterium ulicznym (zdjęcia)

W chłodną, ale słoneczną minioną niedzielę drużyna KK24h Ostrołęka rywalizowała w kryterium ulicznym w Ostrowi Mazowieckiej. Impreza charakteryzuje się zupełnie innymi cechami, niż ściganie po górkach w lesie. Emocji w zawodach nie brakowało!


Do pokonania w tym ulicznym wyścigu było trzynaście rund o łącznej długości ok. 30 km. W wyścigu wystartowała dość nieliczna, ale mocna grupa kolarzy, którzy walczyli już od samego strzału startera.

 

Po pięciu okrążeniach od peletonu oderwał się Daniel Chądzyński, który do samej kreski nie pozwolił się dogonić rywalom i z przewagą ponad minuty dotarł na linię mety usytuowanej przed Ratuszem Miejskim w Ostrowi Mazowieckiej.


Zwycięzca ostrowskiego kryterium to były Mistrz Polski w kolarstwie szosowym, który był ozdobą tej majowej imprezy.

Tuż za zwycięzcą na metę dotarł nasz klubowicz Sebastian Korzeb, który wygrał finisz z siedmioosobowej grupy kolarzy. Sukces Sebastiana jest tym większy, że podczas dekoracji okazał się najmłodszym zawodnikiem wyścigu.


Inny klubowicz Paweł Niedbała odniósł swój pierwszy sukces w tym sezonie i stanął na najniższym stopniu podium w kategorii rowerów MTB. Dla Pawła jest to pierwszy puchar po trzydziestu latach absencji w kolarskim peletonie. Cieszymy się, że tacy zawodnicy wracają do swojej ulubionej dyscypliny po latach pauzy sportowej.


Esprit

Maria Kamińska zajęła w swojej kategorii kobiet na rowerach MTB drugie miejsce, przegrywając z zawodniczką reprezentującą Zakręconą Ostrów o pół wieku młodszą. Wiesław Kamiński i Wiesław Podeszwa dotarli do mety z niewielką stratą czasową do zwycięzcy, co bardzo cieszy.

Zobacz zdjęcia:
III Kryterium Uliczne w Ostrowi Mazowieckiej (04.05.2014)

Odsłon: 2346
Komentarzy: 1
09:38, 08.05.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Max @ 15:29, 08.05.2014r. IP: *.*.51.200

Bardzo fajny ten klub kolarski. A kiedy są treningi?

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin



Najnowsze wideo