« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 29 maja 2020 r., imieniny Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Moja Ostrołęka

Aktualności

Turniej Czterech Miast dla Dąbrowskiego

Daniel Dąbrowski wygrał pierwsze zawody zaliczane do cyklu Turnieju Czterech Miast. W finałowym spotkaniu pokonał Adama Styłę 9:5. Wcześniej okazał się kolejno lepszy od Krzysztofa Bułkowskiego 9:2, Janusza Zalewskiego 9:3 i Mateusza Matyczaka 9:2.


W zawodach rywalizowało 28 zawodników z Ostrołęki, Makowa Mazowieckiego, Łomży, czy też Zambrowa.

 

Wyniki rywalizacji, ćwierćfinały: Dąbrowski - Zalewski 9:3, Matyczak - Rogiński 9:2, Styła - Nowak 5:1 i krecz, Wyrębek - Leonarski 9:2. Półfinały: Dąbrowski - Matyczak 9:2, Styła - Wyrębek 9:5. Finał: Dąbrowski - Styła 9:5.W rankingu open na prowadzeniu znajduje się obecnie dwójka zawodników - Marek Dawidczyk i Rafał Wyrębek (obaj po 46 punktów). Na kolejnych lokatach plasują się: Adam Styła - 42 pkt., Mateusz Matyczak - 35 pkt., Daniel Dąbrowski - 28 pkt. Jędrzej Nowak - 27 pkt., Maciej Leonarski - 24 pkt., Dariusz Terlikowski - 20 pkt., Tomasz Bednarski - 18 pkt, a dziesiątkę najlepszych zawodników zamyka Rafał Kołodziejski - 15 pkt.

Odsłon: 3056
Komentarzy: 2
10:58, 13.05.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Rob @ 15:53, 13.05.2014r. IP: *.*.54.179

Kołodziejski znów nie zagrał i wygrał Dąbrowski. Jestem ciekaw pojedynku obu zawodników. Myślę, że Daniel jest już obecnie lepszy i może nadejść jego era zwycięstw.

gracz @ 17:21, 14.05.2014r. IP: *.*.7.161

jordan wróci i się okaże kto lepszy, a kto lepszy to myślę że Rafał, Jordan i daleko za nimi daniel

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo