« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzy turnieje OST w najbliższy weekend

Na trzy turnieje w najbliższy weekend zaprasza Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe wspólnie z MZOSTiIT. Do rywalizacji po raz pierwszy w tym sezonie przystąpią debliści. Rozegrane zostaną również turnieje młodzieżowe oraz mini tenis dla najmłodszych.


Zawody deblowe rozegrane zostaną w sobotę, 17 maja na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Zgłoszenia do czwartku, 15 maja do godz. 21.00 u prezesa OST Jędrzeja Nowaka - email: lub tel. 668 777 393.

 

Turniejowe spotkania rozgrywane będą do dziewięciu wygranych gemów piłkami Dunlop Fort. Turniej w zależności od liczby zgłoszonych par rozegrany zostanie w grupach (maksymalnie dwanaście zgłoszonych par), powyżej dwunastu par system pucharowy.

 

Losowanie turniejowych par/grup odbędzie się w piątek 16 maja o godz. 14.00 na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce, a jego wyniki dostępne będą o godz. 18.00 na stronie stowarzyszenia tenis-ostroleka.pl. Początek rywalizacji w dniu zawodów od godz. 9.00.

 

W najbliższą niedzielę, 18 maja zostanie rozegrany również turniej rocznika 1998 i młodsi oraz zawody mini tenis dla początkujących najmłodszych tenisistów. Turniej rocznika 1998 i młodsi rozpocznie się o godz. 9.00. Minitenis 10.30. Zgłoszenia w dniu imprezy do godziny 9.00 u prezesa OST Jędrzeja Nowaka.OST zaprasza również na kolejne imprezy, o których szersze informacje znajdziesz w kolejnych odsłonach w naszym serwisie sportowym.

Odsłon: 2404
Komentarzy: 1
08:35, 14.05.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Tenisista @ 17:28, 14.05.2014r. IP: *.*.55.17

Fajnie, piszę się na debel, fajna rozgrywka po robocie.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo