« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 28 marca 2020 r., imieniny Anieli, Renaty, Kastora

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tancerze Atrii ze złotem i awansem w stolicy

Świetny występ na swoim koncie zanotowała para taneczna Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria - Paweł Majkowski i Iga Prusaczyk. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej z Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego Bemowo Cup powrócili ze złotym medalem.


Paweł i Iga zajęli pierwsze miejsce w tańcach standardowych, w kategorii wiekowej 14-15 lat - klasa C. Dzięki zwycięstwu tancerze uzyskali awans do wyższej klasy tanecznej B, co oznacza, że są tylko szczebel niżej od posiadania Klasy Mistrzowskiej Krajowej A (najwyższej w tej kategorii wiekowej - przyp. red.). W tej samej kategorii Bartosz Szyszka - Magdalena Lenkiewicz uplasowali się na szóstej lokacie.

 

Para Paweł Majkowski - Iga Prusaczyk wystąpiła również w stylu latynoamerykańskim w klasie B, gdzie uplasowała się na piątej pozycji. Z kolei Bartosz Szyszka - Magdalena Lenkiewicz zajęli jeszcze dziewiąte miejse w klasie tanecznej C w stylu latynoamerykańskim, w kategorii wiekowej 14-15 lat.


Esprit

W zawodach oglądaliśmy również Michała Trzeciaka i Paulinę Suchoń, którzy zajęli szóste miejsce w klasie B, stylu standardowym, w kategorii wiekowej powyżej lat 15.

Odsłon: 13406
Komentarzy: 3
10:52, 23.05.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Awans Gabrieli Samsel i Antoniego Wawrzyńskiego do wyższej klasy tanecznej

Tancerze Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria, działającego przy klubie Lokator OSM, reprezentowali Ostrołękę podczas Grand Prix Polski Federacji Tańca Sportowego Grupa - Majster Cup Sierpc 2019. Gabriela Samsel i Antoni Wawrzyński wytańczyli złote medale.

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Dziesięć medali UKS Atria na Podlasiu

Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria przywieźli worek medali z Podlasia. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej rywalizowali o puchar wójta gminy Piątnica, ogólnopolskim turnieju tańca sportowego w Łomży i Grajewie.

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

UKS Atria wytańczył wiele medali (zdjęcia)

Klara i Filip Radeccy nie mieli sobie równych, podczas minionego weekendu, na mistrzostwach w Warszawie. Tancerze ostrołęckiego Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria wrócili do domu z dwoma złotymi medalami w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Tańczyli 'o Złotą Podwiązkę' (zdjęcia, wideo)

Tańczyli "o Złotą Podwiązkę" (zdjęcia, wideo)

XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "o Złotą Podwiązkę" przeszedł do historii. Pary z całego kraju rywalizowały na parkiecie w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Nie brakowało również ostrołęckich tancerzy.

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Taneczne show w Ostrołęce. Przyjdź i zobacz!

Od godz. 10.00 tancerze z całego kraju będą rywalizować, w hali sportowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. Traugutta w Ostrołęce, w trzydziestej piątej edycji ogólnopolskiego turnieju tańca towarzyskiego. Uczestnicy zawodów powalczą "o Złotą Podwiązkę".

» Wasze komentarze

Kibic @ 14:27, 23.05.2014r. IP: *.*.101.198

Gratulacje dla pary i trenerki !

Fan @ 12:33, 24.05.2014r. IP: *.*.147.246

GRATULACJE!! Pary z klubu Atria robią niesamowite postępy, oby tak dalej. Coś ostatnio ucichło o parach z klubu Fan. Czy ten klub jeszcze istnieje???

Fan @ 12:34, 24.05.2014r. IP: *.*.147.246

...o parach z klubu FAN...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo