« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wyrębek wygrał Turniej Czterech Miast (zdjęcia)

Aż 33 zawodników z kilku miejscowości przystąpiło do rywalizacji w drugiej odsłonie Turnieju Czterech Miast. W zawodach rozegranych na kortach ziemnych przy ulicy Hallera najlepszy okazał się Rafał Wyrębek, który pokonał łomżanina Janusza Zalewskiego 9:6.


Wcześniej wyeliminował w ćwierćfinale innego zawodnika z Łomży Krzysztofa Bułkowskiego i po niezwykle emocjonującym starciu ostrowianina Sylwestra Puchalskiego.

 

Ćwierćfinały: Wyrębek - Bułkowski 9:4, S. Puchalski - Bikowski 9:3, Nowak - Krych 9:6, J. Zalewski - Dawidczyk 9:7. Półfinały: Wyrębek - S. Puchalski 9:8 (9:7), J. Zalewski - Nowak 9:5


Esprit

Finał: Wyrębek - Zalewski 9:6

 

Liderem rankingu open jest obecnie Rafał Wyrębek, który zgromadził na swoim koncie 61 punktów i wyprzedza Marka Dawidczyka - 52 pkt. i Adama Styłę - 42 pkt.


Zobacz zdjęcia:
Turniej Czterech Miast na kortach ziemnych przy ulicy Hallera (24-25.05.2014)

Odsłon: 5015
Komentarzy: 3
10:21, 27.05.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Tenisista @ 11:29, 27.05.2014r. IP: *.*.157.208

Widać, że zainteresowanie tenisem ziemnym, jako aktywnym wypoczynkiem i sportową rywalizacją stale rośnie. Może władze OST pomyślą, co zrobić, aby uatrakcyjnić turnieje i ściągnąć na korty całe rodziny. Może w ramach pieniędzy z miasta jakiś festyn? Turniej rodzinny z łączną klasyfikacją. A może wreszcie mistrzostwa miasta kobiet?

Agnieszka @ 18:31, 27.05.2014r. IP: *.*.62.33

Gratulacje Rafał :)

. @ 22:18, 27.05.2014r. IP: *.*.86.250

Rafał nie płakał jak tracił pkt ?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo