« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści powalczą o Puchar Dyrektora MZOSTiIT

Już w najbliższą sobotę, 31 maja tenisiści rywalizować będą w turnieju open na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Walka toczyć się będzie o Puchar Dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.


Do rywalizacji o puchar i nagrody rzeczowe może zgłosić się każdy, kto ma chęć sprawdzenia nabytych umiejętności gry w tenisa. Turniej rozegrany zostanie systemem pucharowym do dziewięciu wygranych gemów. W przypadku tie-breaku do dziewięciu punktów.


Zawodnicy ponoszą wpisowe w wysokości 20 złotych w dniu imprezy, które zostaje przeznaczone na nagrody rzeczowe, które rozlosowane zostaną wśród uczestników podczas wręczenia pucharu triumfatorowi zmagań, tuż po spotkaniu finałowym. Każdy z zawodników sam ponosi koszty ewentualnego ubezpieczenia.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do piątku, 30 maja do godz. 12.00 pod numerem telefonu 697 770 528 lub drogą elektroniczną na email:

Początek rywalizacji w dniu zawodów o godz. 8.45. Szczegółowy wykaz spotkań dostępny będzie w przeddzień imprezy na stronie tenis-ostroleka.pl, po losowaniu zaplanowanym na godz. 13.00.Będzie to już czwarta edycja zawodów o puchar dyrektora MZOSTiIT. W 2011 roku najlepszym zawodnikiem okazał się Wiesław Wyszkowski, który pokonał w finałowym pojedynku Rafała Wyrębka. Rok później na kortach ziemnych przy ulicy Hallera triumfował Adam Styła z Zambrowa, który w finale pokonał Wiesława Wyszkowskiego. W ubiegłym roku najlepszy okazał się Jordan Czapski, pokonując w finale prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenie Tenisowego Jędrzeja Nowaka.


Sponsorzy turnieju: Siłownia Forma5 Club, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Salon Meblowy Mebpol, Pizzeria Da Grasso, Sklep Sportowy MG Sport, Zakład Fotograficzny Foton.

Odsłon: 2502
Komentarzy: 1
13:40, 28.05.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Steve @ 22:56, 28.05.2014r. IP: *.*.50.101

Piszę się, turnieje organizowane przez MZOSTiIT są zawsze najlepiej zorganizowane. Do zobaczenia w Ostrołęce. Pozdrawiam Panie dyrektorze.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo