« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści powalczą o Puchar Dyrektora MZOSTiIT

Już w najbliższą sobotę, 31 maja tenisiści rywalizować będą w turnieju open na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Walka toczyć się będzie o Puchar Dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.


Do rywalizacji o puchar i nagrody rzeczowe może zgłosić się każdy, kto ma chęć sprawdzenia nabytych umiejętności gry w tenisa. Turniej rozegrany zostanie systemem pucharowym do dziewięciu wygranych gemów. W przypadku tie-breaku do dziewięciu punktów.


Zawodnicy ponoszą wpisowe w wysokości 20 złotych w dniu imprezy, które zostaje przeznaczone na nagrody rzeczowe, które rozlosowane zostaną wśród uczestników podczas wręczenia pucharu triumfatorowi zmagań, tuż po spotkaniu finałowym. Każdy z zawodników sam ponosi koszty ewentualnego ubezpieczenia.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są do piątku, 30 maja do godz. 12.00 pod numerem telefonu 697 770 528 lub drogą elektroniczną na email:

Początek rywalizacji w dniu zawodów o godz. 8.45. Szczegółowy wykaz spotkań dostępny będzie w przeddzień imprezy na stronie tenis-ostroleka.pl, po losowaniu zaplanowanym na godz. 13.00.Będzie to już czwarta edycja zawodów o puchar dyrektora MZOSTiIT. W 2011 roku najlepszym zawodnikiem okazał się Wiesław Wyszkowski, który pokonał w finałowym pojedynku Rafała Wyrębka. Rok później na kortach ziemnych przy ulicy Hallera triumfował Adam Styła z Zambrowa, który w finale pokonał Wiesława Wyszkowskiego. W ubiegłym roku najlepszy okazał się Jordan Czapski, pokonując w finale prezesa Ostrołęckiego Stowarzyszenie Tenisowego Jędrzeja Nowaka.


Sponsorzy turnieju: Siłownia Forma5 Club, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Salon Meblowy Mebpol, Pizzeria Da Grasso, Sklep Sportowy MG Sport, Zakład Fotograficzny Foton.

Odsłon: 2534
Komentarzy: 1
13:40, 28.05.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

Steve @ 22:56, 28.05.2014r. IP: *.*.50.101

Piszę się, turnieje organizowane przez MZOSTiIT są zawsze najlepiej zorganizowane. Do zobaczenia w Ostrołęce. Pozdrawiam Panie dyrektorze.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo