Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Na Czapskiego nie ma mocnych (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski wygrał IV Turniej o Puchar Dyrektora MZOSTiIT. W finale zawodów rozgrywanych na kortach ziemnych przy ulicy Hallera pokonał lidera ostrołęckiego rankingu open Rafała Wyrębka 9:5. Emocji w całych zawodach nie brakowało!

Od pierwszej rundy na kortach ziemnych rywalizowało 23 zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz Łomży, Kolna, Zambrowa i Warszawy. Najlepszy w całej stawce okazał się reprezentujący powiat ostrołęcki Jordan Czapski, który w drodze do finału pokonał Adama Otłowskiego 9:2, Dariusza Terlikowskiego 9:4 i Daniela Dąbrowskiego 5:1 i krecz.

W finale wygrał z Rafałem Wyrębkiem 9:5 i odebrał puchar oraz nagrodę rzeczową dla najlepszego zawodnika całego turnieju. Nagrody czekały dla wszystkich tenisistów, którzy zdecydowali się pozostać na finałowe starcie.

Organizatorem zawodów był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej, a do wspólnej rywalizacji pomysłodawca zawodów dyrektor Robert Juchniewicz zaprosił tenisistów już po raz czwarty. Poprzednie edycje zawodów wygrywali Wiesław Wyszkowski, Adam Styła i Jordan Czapski.

Esprit

Sponsorami turnieju byli: Siłownia Forma5 Club, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Salon Meblowy Mebpol, Pizzeria Da Grasso, Sklep Sportowy MG Sport, Zakład Fotograficzny Foton.

Wyniki rywalizacji w zawodach, ćwierćfinały: Krzysztof Bułkowski - Janusz Czapski 9:4, Dariusz Terlikowski - Jordan Czapski 3:9, Jędrzej Nowak - Rafał Wyrębek 4:9, Daniel Dąbrowski - Mateusz Matyczak 9:2. Półfinały: Krzysztof Bułkowski - Rafał Wyrębek 8:9 (3:7), Jordan Czapski - Daniel Dąbrowski 5:1 i krecz Dąbrowskiego. Finał: Jordan Czapski - Rafał Wyrębek 9:5.

IV Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora MZOSTiIT (31.05.2014)