« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Na Czapskiego nie ma mocnych (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski wygrał IV Turniej o Puchar Dyrektora MZOSTiIT. W finale zawodów rozgrywanych na kortach ziemnych przy ulicy Hallera pokonał lidera ostrołęckiego rankingu open Rafała Wyrębka 9:5. Emocji w całych zawodach nie brakowało!


Od pierwszej rundy na kortach ziemnych rywalizowało 23 zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz Łomży, Kolna, Zambrowa i Warszawy. Najlepszy w całej stawce okazał się reprezentujący powiat ostrołęcki Jordan Czapski, który w drodze do finału pokonał Adama Otłowskiego 9:2, Dariusza Terlikowskiego 9:4 i Daniela Dąbrowskiego 5:1 i krecz.


W finale wygrał z Rafałem Wyrębkiem 9:5 i odebrał puchar oraz nagrodę rzeczową dla najlepszego zawodnika całego turnieju. Nagrody czekały dla wszystkich tenisistów, którzy zdecydowali się pozostać na finałowe starcie.


Organizatorem zawodów był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej, a do wspólnej rywalizacji pomysłodawca zawodów dyrektor Robert Juchniewicz zaprosił tenisistów już po raz czwarty. Poprzednie edycje zawodów wygrywali Wiesław Wyszkowski, Adam Styła i Jordan Czapski.Sponsorami turnieju byli: Siłownia Forma5 Club, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Salon Meblowy Mebpol, Pizzeria Da Grasso, Sklep Sportowy MG Sport, Zakład Fotograficzny Foton.

 

Wyniki rywalizacji w zawodach, ćwierćfinały: Krzysztof Bułkowski - Janusz Czapski 9:4, Dariusz Terlikowski - Jordan Czapski 3:9, Jędrzej Nowak - Rafał Wyrębek 4:9, Daniel Dąbrowski - Mateusz Matyczak 9:2. Półfinały: Krzysztof Bułkowski - Rafał Wyrębek 8:9 (3:7), Jordan Czapski - Daniel Dąbrowski 5:1 i krecz Dąbrowskiego. Finał: Jordan Czapski - Rafał Wyrębek 9:5.

 

Zobacz zdjęcia:
IV Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora MZOSTiIT (31.05.2014)

 

Obejrzyj fragmenty finałowego starcia Jordana Czapskiego z Rafałem Wyrębkiem

Odsłon: 3128
Komentarzy: 3
19:16, 31.05.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Witek @ 20:22, 31.05.2014r. IP: *.*.52.119

Jordan wygrał, bo jest najlepszy, ale jestem ciekaw jego starcia ze Styłą. Może na kolejnym turnieju się spotkają.

gracz @ 10:41, 01.06.2014r. IP: *.*.99.172

Adam prędko nie wygra z Jordanem, zreszto dawno już z nim nikt nie wygrał, jedynie z Rafałem Kołodziejskim może przegrać

fe @ 22:18, 01.06.2014r. IP: *.*.206.36

ja się zasadzam na Jordana w tym sezonie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo