« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Na Czapskiego nie ma mocnych (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski wygrał IV Turniej o Puchar Dyrektora MZOSTiIT. W finale zawodów rozgrywanych na kortach ziemnych przy ulicy Hallera pokonał lidera ostrołęckiego rankingu open Rafała Wyrębka 9:5. Emocji w całych zawodach nie brakowało!


Od pierwszej rundy na kortach ziemnych rywalizowało 23 zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego oraz Łomży, Kolna, Zambrowa i Warszawy. Najlepszy w całej stawce okazał się reprezentujący powiat ostrołęcki Jordan Czapski, który w drodze do finału pokonał Adama Otłowskiego 9:2, Dariusza Terlikowskiego 9:4 i Daniela Dąbrowskiego 5:1 i krecz.


W finale wygrał z Rafałem Wyrębkiem 9:5 i odebrał puchar oraz nagrodę rzeczową dla najlepszego zawodnika całego turnieju. Nagrody czekały dla wszystkich tenisistów, którzy zdecydowali się pozostać na finałowe starcie.


Organizatorem zawodów był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej, a do wspólnej rywalizacji pomysłodawca zawodów dyrektor Robert Juchniewicz zaprosił tenisistów już po raz czwarty. Poprzednie edycje zawodów wygrywali Wiesław Wyszkowski, Adam Styła i Jordan Czapski.


Esprit

Sponsorami turnieju byli: Siłownia Forma5 Club, Piekarnia Kurpiowska Serafin, Salon Meblowy Mebpol, Pizzeria Da Grasso, Sklep Sportowy MG Sport, Zakład Fotograficzny Foton.

 

Wyniki rywalizacji w zawodach, ćwierćfinały: Krzysztof Bułkowski - Janusz Czapski 9:4, Dariusz Terlikowski - Jordan Czapski 3:9, Jędrzej Nowak - Rafał Wyrębek 4:9, Daniel Dąbrowski - Mateusz Matyczak 9:2. Półfinały: Krzysztof Bułkowski - Rafał Wyrębek 8:9 (3:7), Jordan Czapski - Daniel Dąbrowski 5:1 i krecz Dąbrowskiego. Finał: Jordan Czapski - Rafał Wyrębek 9:5.

 

Zobacz zdjęcia:
IV Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Dyrektora MZOSTiIT (31.05.2014)

 

Obejrzyj fragmenty finałowego starcia Jordana Czapskiego z Rafałem Wyrębkiem

Odsłon: 3162
Komentarzy: 3
19:16, 31.05.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

Witek @ 20:22, 31.05.2014r. IP: *.*.52.119

Jordan wygrał, bo jest najlepszy, ale jestem ciekaw jego starcia ze Styłą. Może na kolejnym turnieju się spotkają.

gracz @ 10:41, 01.06.2014r. IP: *.*.99.172

Adam prędko nie wygra z Jordanem, zreszto dawno już z nim nikt nie wygrał, jedynie z Rafałem Kołodziejskim może przegrać

fe @ 22:18, 01.06.2014r. IP: *.*.206.36

ja się zasadzam na Jordana w tym sezonie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo