« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r., imieniny Izoldy, Celestyny, Ady

Moja Ostrołęka

Aktualności

Angelika Wikieł wciąż w blasku złota

Dwa złote medale wywalczyła pływaczka UŚKS Ostrołęka w zawodach Granx Prix Polski w Olsztynie. Podopieczna trenera Włodzimierza Janczewskiego nie dała szans swoim rywalkom na 200 m stylem klasycznym, a także na dystansie o połowę krótszym.


Dla ostrołęczanki był to bardzo ważny sprawdzian przed rozpoczynającymi się już w najbliższy czwartek, 5 czerwca Mistrzostwa Polski Seniorów. W zawodach Angelika Wikieł będzie walczyć nie tylko o medale w imprezie najwyższej rangi w naszym kraju, ale również minima na mistrzostwa Europy i świata.Bardzo dobre przygotowanie zawodniczki UŚKS i nowy kostium mają pomóc w osiąganiu jeszcze lepszych wyników. Trzymamy kciuki! Po bieżące informacje z pływackich Mistrzostw Polski Seniorów zapraszamy do naszego serwisu sportowego.

Odsłon: 3264
Komentarzy: 1
13:06, 01.06.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Max @ 17:47, 01.06.2014r. IP: *.*.157.100

Trzymam kciuki za dobre występy w Mistrzostwach Polski.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo