« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 20 lutego 2020 r., imieniny Leona, Ludomiła, Lubomira

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rowerowy Czwartek na dwóch kółkach

Rowerowe Czwartki w naszym mieście stają się tradycją. Coraz więcej osób chce właśnie w ten sposób aktywnie wypoczywać. Miłośnicy dwóch kółek mają możliwość poznania ciekawych zakątków powiatu ostrołęckiego i poruszania się po drogach, którymi jazda to prawdziwa przyjemność.


Warto zatem wystawić rower z piwnicy i wybrać się na wycieczkę. Podczas jazdy rowerem możesz podziwiać otoczenie i odkrywać wcześniej nieznane miejsca. Dzięki temu lepiej poznasz najdalsze zakątki powiatu. Ile jest interesujących miejscowości, których nigdy nie odkryjesz, korzystając z miejskiej komunikacji i samochodu. W każdym z tych miejsc zawsze możesz się na chwilę zatrzymać i nieco odpocząć.

Do czwartkowych spotkań dołączyć może każdy, kto ma sprawny rower i oświetlenie pozwalające na bezpieczny powrót wieczorową porą. Każdy uczestnik może mieć wpływ na wyznaczoną trasę, dlatego prosimy o wasze uwagi w komentarzach, aby na początku wyjazdu podjąć decyzję o celu wyprawy.

Podczas pierwszych w tym sezonie wspólnych wyjazdów uczestnicy pokonali blisko 30 km. Podobnie będzie również podczas najbliższej wyprawy. Tempo jazdy będzie rekreacyjne, a przy problemach z rowerem zawsze będziesz mógł liczyć na pomoc bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów.Jeśli zdecydujesz się na wspólną wyprawę, to zapraszamy w czwartek, 5 czerwca o godz. 18.00. Zbieramy się pod sceną przy "Kupcu" i wyruszamy na kolejną ciekawą wycieczkę! W komentarzach prosimy o wpisanie trasy, jaką chcą Państwo pokonać w najbliższy czwartek.

Odsłon: 2737
Komentarzy: 4
10:20, 04.06.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

... @ 10:24, 04.06.2014r. IP: *.*.88.90

Dlaczego nie ma relacji z poprzednich czwartków?

rower @ 14:09, 04.06.2014r. IP: *.*.192.138

Dlaczego?
Redaktorzy przytyli i ciężko im ostatnio na rower wyjść :P

RO @ 20:00, 04.06.2014r. IP: *.*.193.109

Relacje są zawsze na Rowerowej Ostrołęce, której forumowicze wymyślili
ekreacyjne przejażdżki rowerowe po pracy :) (w czwartki) :)

persi @ 11:59, 05.06.2014r. IP: *.*.171.19

Może dziś pojedziemy na kamianke, goworowo i do domu przez Zabin?
Albo trasa na Lelis- Obierwia, Baranowo?, Nowa Wieś???
Co Wy na to?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo