« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 4 kwietnia 2020 r., imieniny Izydora, Wacława, Platona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Cztery złota Murawskiej, brąz Majkowskiego

Nie dają o sobie zapomnieć pływacy UŚKS Ostrołęka, którzy zapisują na swoim koncie kolejne bardzo dobre wyniki. Tym razem podopieczni trenera Włodzimierza Janczewskiego startowali w zawodach o puchar burmistrza Bielska Podlaskiego i zdobyli pięć medali.


W zawodach rywalizowali pływacy m.in. z Białystoku, Suwałk, Warszawy, Wyszkowa. w doborowym towarzystwie nie zabrakło pływaków UŚKS Ostrołęka. Gwiazdą zawodów była nasza Marysia Murawska, która zdobyła cztery złote medale wygrywając swoje wyścigi z ogromną przewagą ponad pół basenu. Złote medale wywalczyła na dystansach: 100 m stylem dowolnym, 100 m stylem grzbietowym, 100 m stylem klasycznym i 50 m stylem motylkowym.Świetnie pływał także Rafał Majkowski, który zdobył brązowy medal na 50 m stylem motylkowym, z tym samym czasem, co srebrny medalista. Rafał był dwa razy czwarty na 100 m stylem dowolnym i 100 metrów stylem grzbietowym. Dobrze pływali także Olek Ciepierski, a także o rok młodsi: Kamil Bojarski, Julka Bożomańska i Martynka Kukuć, ale dla nich nie starczyło miejsca na podium.

Odsłon: 3289
Komentarzy: 1
09:44, 08.06.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Złote medale młodych pływaczek UKS Piątka

Najmłodsze zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka wzięły udział w trzeciej edycji mistrzostw Mazowsza w pływaniu. Zawody pod patronatem prezydenta Ciechanowa zgromadziły ponad 470 pływaków z 31 klubów z całego kraju.

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Angelika Wikieł na pływackich mistrzostwach kraju

Zawodniczka sekcji pływania ostrołęckiej Narwi w dniach 18-22 grudnia rywalizowała na mistrzostwach Polski w Ostrowcu Świętokrzyskim. Angelika Wikieł startowała na trzech dystansach w konkurencjach stylem klasycznym - 50, 100 i 200 metrów.

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Grudniowie starty ostrołęckiej Squatiny

Kolejne udane starty mają za sobą zawodnicy ostrołęckiej Squatiny. W grudniu młodzi pływacy wystartowali w trzech turniejach, w Ostrowi Mazowieckiej, Ciechanowie i Warszawie, gdzie zdobyli ponad czterdzieści medali. Teraz przyszedł czas na zasłużony odpoczynek.

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Cztery medale UKS Piątka w Ciechanowie

Ponad 300 pływaków rywalizowało na ciechanowskiej pływalni MOSiR w Grand Prix Ciechanowa z okazji XXI-lecia klubu MPKS Orka. Ostrołękę reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka, którym podczas zawodów udało się zdobyć cztery medale.

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Angelika Wikieł z medalem w Pucharze Polski

Najlepsi pływacy z kraju rywalizowali w ubiegły weekend na poznańskiej pływalni w Arena Grand Prix Pucharu Polski. Z dobrej strony w zawodach zaprezentowała się zawodniczka z sekcji pływania ostrołęckiej Narwi - Angelika Wikieł, która wróciła do domu z medalem.

» Wasze komentarze

Rob @ 08:41, 09.06.2014r. IP: *.*.53.20

Cały czas do przodu, cały czas z sukcesami. Brawo.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo