« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 stycznia 2021 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24 wykręcili dobre wyniki (zdjęcia)

Nie dają o sobie zapomnieć ostrołęccy kolarze, którzy w kolejny weekend z rzędu zapisali na swoim koncie duże sukcesy. Tym razem startowali w mistrzostwach województwa podlaskiego w Czarnej Białostockiej, maratonie kresowym w Sokółce oraz kolejnym etapie Merida Mazovia.


W Czarnej Białostockiej kolarze rywalizowali w jeździe indywidualnej na czas. Wiesław Podeszwa wywalczył pierwsze miejsce w kategorii Super Master na dystansie Maraton. Wiesław Kamiński uplasował się na mecie tuż za klubowym kolegą.

 

Na dystansie półmaraton wystartowali: Maria Kamińska, Arkadiusz Jechanowski i Jan Markiewicz. Maria Kamińska w kategorii kobiety Super Fit uplasowała się na trzecim stopniu podium, a Jan Markiewicz też wywalczył trzecie miejsce swojej kategorii.

 

Zawodnicy KK24h w takim samym składzie wystartowali w kolejnym etapie cyklu Maratony Kresowe. W Sokółce na dystansie maraton drugie miejsce w swojej kategorii wywalczył Wiesław Kamiński. Na dystansie półmaraton Jan Markiewicz był trzeci w swojej kategorii.

W obu tych imprezach wystartował też ostrołęczanin Bartosz Jechanowski reprezentujący barwy białostockiej drużyny. W Czarnej Białostockiej jak i w Sokółce w kategorii Junior zajął drugie miejsce.


Esprit

KK24 mocno zaakcentował również swój udział w zawodach Merida Mazovia MTB Marathon. W Puławach najmłodsza zawodniczka KK24h Daria Parzychowska wywalczyła drugie miejsce w kategorii HK1, a w kolejnym etapie, który odbywał się w w Nałęczowie zajęła trzecie miejsce. Po ostatnich startach Daria Parzychowska wysunęła się na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu.

 

Zobacz zdjęcia:
Sukcesy kolarzy KK24h w wyścigach MTB (7-8.06.2014)

Odsłon: 3787
Komentarzy: 2
13:47, 12.06.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ruszyli rodzinnie na rowerach (zdjęcia, wideo)

Ruszyli rodzinnie na rowerach (zdjęcia, wideo)

Dużą popularnością cieszył się Rodzinny Rajd Rowerowy, który w sobotę (26 września) ruszył z Ostrołęki w stronę Lelisa. Uczestnicy przejadą 35 kilometrów. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika, który wraz z wójtem gminy Lelis Stefanem Prusikiem zapraszali na wydarzenie.

 

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

» Wasze komentarze

rower @ 15:24, 12.06.2014r. IP: *.*.192.138

Brawo !

rowerzysta ostrołęcki @ 21:46, 12.06.2014r. IP: *.*.31.243

Brawo !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo