« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24 wykręcili dobre wyniki (zdjęcia)

Nie dają o sobie zapomnieć ostrołęccy kolarze, którzy w kolejny weekend z rzędu zapisali na swoim koncie duże sukcesy. Tym razem startowali w mistrzostwach województwa podlaskiego w Czarnej Białostockiej, maratonie kresowym w Sokółce oraz kolejnym etapie Merida Mazovia.


W Czarnej Białostockiej kolarze rywalizowali w jeździe indywidualnej na czas. Wiesław Podeszwa wywalczył pierwsze miejsce w kategorii Super Master na dystansie Maraton. Wiesław Kamiński uplasował się na mecie tuż za klubowym kolegą.

 

Na dystansie półmaraton wystartowali: Maria Kamińska, Arkadiusz Jechanowski i Jan Markiewicz. Maria Kamińska w kategorii kobiety Super Fit uplasowała się na trzecim stopniu podium, a Jan Markiewicz też wywalczył trzecie miejsce swojej kategorii.

 

Zawodnicy KK24h w takim samym składzie wystartowali w kolejnym etapie cyklu Maratony Kresowe. W Sokółce na dystansie maraton drugie miejsce w swojej kategorii wywalczył Wiesław Kamiński. Na dystansie półmaraton Jan Markiewicz był trzeci w swojej kategorii.

W obu tych imprezach wystartował też ostrołęczanin Bartosz Jechanowski reprezentujący barwy białostockiej drużyny. W Czarnej Białostockiej jak i w Sokółce w kategorii Junior zajął drugie miejsce.KK24 mocno zaakcentował również swój udział w zawodach Merida Mazovia MTB Marathon. W Puławach najmłodsza zawodniczka KK24h Daria Parzychowska wywalczyła drugie miejsce w kategorii HK1, a w kolejnym etapie, który odbywał się w w Nałęczowie zajęła trzecie miejsce. Po ostatnich startach Daria Parzychowska wysunęła się na pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej cyklu.

 

Zobacz zdjęcia:
Sukcesy kolarzy KK24h w wyścigach MTB (7-8.06.2014)

Odsłon: 3587
Komentarzy: 2
13:47, 12.06.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

rower @ 15:24, 12.06.2014r. IP: *.*.192.138

Brawo !

rowerzysta ostrołęcki @ 21:46, 12.06.2014r. IP: *.*.31.243

Brawo !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo