« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 26 listopada 2020 r., imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostre ściganie w Laskowcu (zdjęcia, wideo)

Łukasz Milewski reprezentujący Blu Cersant Team Refleks Białystok wygrał rywalizację w Kurpiowskich Piaskach. Pokonanie wymagającej trasy Maxi o długości 36 km zajęło mu 1:20:11. W rywalizacji wzięło udział 73 zawodników z kilkunastu miejscowości.


Drugi na mecie zameldował się Adam Więcko z UKS Wygoda Białystok z czasem 1:21:11, a trzeci Rafał Wróblewski z Bull Racing Team Przasnysz, któremu pokonanie trasy zajęło 1:24:01. W gronie kobiet, które miały do pokonania 26 km na odcinku Maxi najlepsza była Magdalena Gołębiowska z Bliska Team Grabówka - 1:16:10, przed Bożeną Bednarczyk z Ostrowi Mazowieckiej - 1:22:40 i Katarzyną Wasilewską z Jarnut - 1:28:21.

 

Na dystansie Midi 17 km triumfował Sebastian Korzeb z KK24h Ostrołęka - 42:59, przed klubowym kolegą Kacprem Szabłowskim - 51:43 i Wojciechem Pastorem z Sannte-BSA Whistle Team z Warszawy - 59:33. W gronie zawodników startujących na dystansie Mini 7,5 km wygrał Wojciech Pastor z Sannte-BSA Whistle Team z Warszawy - 18:49, przed Hanną Papiernik z UKS Wygoda Białystok - 19:27 i Julią Kocyła z Liber Team Krasiniec - 20:16.Najszybszymi reprezentantami powiatu ostrołęckiego byli: Katarzyna Wasilewska z Jarnut i Piotr Kowalski (KK24h) z Zabrodzia. Najszybszym zawodnikiem z gminy Rzekuń okazał się Roman Górski (KK24h) z Laskowca.

 

Zobacz zdjęcia:
Wyścig kolarski MTB Kurpiowskie Piaski w Laskowcu (14.06.2014)

 

Start wyścigu Kurpiowskie Piaski w Laskowcu

 

Rywalizacja na trasie Kurpiowskich Piasków. Podjazd pod górę w lesie w Teodorowie

Odsłon: 5203
Komentarzy: 11
12:02, 15.06.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

» Wasze komentarze

Uczestnik @ 20:08, 15.06.2014r. IP: *.*.55.46

Fajna impreza, trochę słabo chyba społeczeństwo poinformowane, bo mało ludzi. 70 uczestników na tak przygotowane zawody to niestety duża porażka. Mam nadzieję, że Pan Marek postara się o lepszą promocję imprezy. Do zobaczenia za rok.

jaaa @ 07:41, 16.06.2014r. IP: *.*.235.205

dokładnie mieszkam w Laskowcu a dowiedziałam się jak zobaczyłam straż

sponsor @ 09:48, 16.06.2014r. IP: *.*.216.252

Mieszkacie w Laskowcu, chcecie promocji itd...
Czy organizator miał Wam na płotach powiesić plakaty? A może przynieść bezpośrednio do drzwi?
Na wszystkich tablicach wsi Teodorowo i Laskowiec wisiały plakaty, przy szkole, gminie, powiecie, Łomży, Ciechanowie, Przasnyszu, Ostrowi Mazowieckiej, Białymstoku, ostrołęckich przystankach MZK, czy to za mało?
Na promocję tak naprawdę trzeba mieć ogromną kasę !!!
Organizator Marek i jego spora grupa pomocników zrobiła co trzeba i to na piątkę. Impreza była bardzo dobrze przygotowana. Można mieć tylko pretensje do natury, że przestraszyła potencjalnych uczestników - zimno i zagrożenie deszczowe (prognozy) odstraszyło wielu rodziców z dziećmi. Podsumowując: gdyby impreza była źle przygotowywana to nie byłoby od czterech lat tych samych sponsorów, którzy pomagają organizatorowi.
Bardzo dobrze wszystko przygotowane.
Piękne puchary, wartościowe nagrody, posiłek do syta, wszystko dopięte na ostatni guzik !
Gratulacje
Wspieramy tę imprezę nadal - sponsor.

ww @ 10:19, 16.06.2014r. IP: *.*.190.162

Super impreza i bardzo dobrze zorganizowana a jeśli chodzi o promocję to chyba była dobrze zorganizowana skoro przyjechali ludzie (z rodzinami) z Suwałk, Białegostoku, Warszawy itd, kto lubi narzekać to zawsze znajdzie jakiś powód, czekam na następny rok :D

toto @ 10:54, 16.06.2014r. IP: *.*.192.138

Znowu marudy na portalu.
Jak napisał sponsor były plakaty, były zaproszenia na ostrołęckich portalach.

Ale jak zwykle znajdzie parę osób co powie: Dlaczego nikt mi nie powiedział o imprezie.

jecharek @ 10:59, 16.06.2014r. IP: *.*.93.59

do przedmówców na temat informacji o KP .. to tak jakby powiedział ślepy do głuchego:
ie widziałem żadnych plakatów.. - ja też nic nie słyszałem odpowiedział głuchy ;-)
Impreza zorganizowana profesjonalnie, trasa bardzo dobrze oznakowana i zabezpieczona - wielki szacun dla wszystkich, którzy wnieśli swój wkład w przygotowywanie, ... niestety dla tych, którzy najbardziej kochają sport w TV to i indywidualne zaproszenia byłyby niewystarczające (smutna prawda o naszym społeczeństwie)
Pozdrowerek dla wszystkich, którzy ze mną jechali ;-)
..czy w słońce, czy w deszcz - PISZĘ SIĘ na kolejny etap :-)

toto @ 11:07, 16.06.2014r. IP: *.*.192.138

I ja nie pominę kolejnej imprezy.
Dziękuje organizatorom.

Ps
Jeszcze jeden filmik z imprezy znaleziony w sieci
youtube.com watch?v=0UscIThsOhU

To nagranie jednego okrążenia imprezy w Laskowcu.
Pokazuje czym jest wyścig MTB.

obornik @ 11:36, 16.06.2014r. IP: *.*.203.74

Na stronie organizatora są pełne wyniki, film, zdjęcia.
Byłem i nie żałuję - w nagrodę za uczestnictwo dostałem super pompkę do roweru.
dzięki

wowo @ 15:42, 16.06.2014r. IP: *.*.203.202

Czekam na kolejny rok, świetna trasa, ci co oglądają MTB na youtube i nie mogą w swojej miejscowości znaleźć plakatów - gratulacje, ps SUPER GROCHÓWA !!!!

Ted @ 20:08, 16.06.2014r. IP: *.*.55.46

Widać, że sami organizatorzy piszą o sobie i się chwalą swoimi sukcesami. Gdyby wpisywali się uczestnicy to by nie ukrywali się pod głupimi pseudonimami. Grunt to dobrze pisać o sobie, chwalić się i wypinać klatę do orderów.

Tyle kasy dofinansowania na zawody z udziałem 70 zawodników. Kosmos.

Marek @ 06:31, 17.06.2014r. IP: *.*.65.18

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie do Laskowca w tak zimną sobotę.
Co udało się załatwić z Panią dyrektor Szkoły Podstawowej w Laskowcu?
Prosiłem aby załatwiła brak opadów na terenie boiska szkolnego - załatwiła !!! i za to bardzo serdecznie dziękujemy.
Czytając Wasze komentarze analizujemy wszystkie i postaramy się o jeszcze lepszą organizację kolejnej edycji, która odbędzie się już 24 sierpnia br. w Przystani gm.Olszewo-Borki pod nazwą: Kurpiowskie Piaski-BIS. Serdecznie zapraszamy.

Pozdrawiamy wszystkich miłośników dwóch kółek.
POZDROWER
ORGANIZATOR - www.KK24h.pl

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo