« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 25 stycznia 2021 r., imieniny Tatiany, Miłosza, Pawła

Moja Ostrołęka

Aktualności

Powitaj lato! Weź udział w maratonie

Sportowa odsłona naszego serwisu i siłownia Forma5 Club zapraszają do udziału w specjalnym "Wakacyjnym Maratonie Fitness". Uczestnicy będą pokonywać kolejne kilometry na rowerach stacjonarnych przy świetnej wakacyjnej muzyce i ciekawych slajdach prezentowanych z rzutnika.


Całe zajęcia w sobotę, 28 czerwca poprowadzi instruktor Bartek. Wizyta w siłowni będzie również okazją do wzięcia udziału w nowych zajęciach zaprezentowanych przez instruktorkę Monikę, a mianowicie ćwiczeń wzmacniających z użyciem Kettli. Po intensywnym wysiłku uczestników czeka intensywne rozciąganie z instruktorką Wiolą.

W czasie przerw na uczestników maratonu czekają orzeźwiające drinki bezalkoholowe. W trakcie zajęć trenerzy personalni przedstawią również ciekawostki na temat zdrowego odżywiania. Będzie to również odpowiedni moment na rozstrzygnięcie konkursu. Celem jego uczestników było zrzucenie jak największej ilości kg do końca czerwca. Na zakończenie zajęć odbędzie się degustacja odżywek białkowych. Wpisowe w wysokości 10 złotych oraz zapisy przyjmowane są w recepcji Forma5 Club.

Maraton Fitness to nie jedyna nowość w Forma5 Club. Specjalnie dla klubowiczów zostały uruchomione zajęcia "Fitness na trawie". Zajęcia będą odbywały się w każdy wtorek o godz. 20.00 na terenie WSAP. Szczegóły w recepcji klubu.


Esprit

W naszym serwisie sportowym zapraszamy tymczasem do udziału konkursie w kolejnym konkursie. Do wygrania jest tym razem aż sześć karnetów porannych na siłownię. Aby zdobyć upragnioną nagrodę, wystarczy wysłać maila o treści: Chcę trenować w Forma5 Club na adres Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz telefonu komórkowego w celu kontaktu.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 26 czerwca do godz. 23.59. Wśród wszystkich osób wylosujemy zwycięzców i zaprosimy po odbiór karnetów do naszej redakcji. Tak na siłowni przygotowywał się pięściarz Victorii Marek Pietruczuk. Efektem był złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów.

Odsłon: 3103
Komentarzy: 0
09:37, 24.06.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ruszyli rodzinnie na rowerach (zdjęcia, wideo)

Ruszyli rodzinnie na rowerach (zdjęcia, wideo)

Dużą popularnością cieszył się Rodzinny Rajd Rowerowy, który w sobotę (26 września) ruszył z Ostrołęki w stronę Lelisa. Uczestnicy przejadą 35 kilometrów. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika, który wraz z wójtem gminy Lelis Stefanem Prusikiem zapraszali na wydarzenie.

 

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

» Wasze komentarze

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo