« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 16 lutego 2020 r., imieniny Danuty, Julianny, Daniela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Powitaj lato! Weź udział w maratonie

Sportowa odsłona naszego serwisu i siłownia Forma5 Club zapraszają do udziału w specjalnym "Wakacyjnym Maratonie Fitness". Uczestnicy będą pokonywać kolejne kilometry na rowerach stacjonarnych przy świetnej wakacyjnej muzyce i ciekawych slajdach prezentowanych z rzutnika.


Całe zajęcia w sobotę, 28 czerwca poprowadzi instruktor Bartek. Wizyta w siłowni będzie również okazją do wzięcia udziału w nowych zajęciach zaprezentowanych przez instruktorkę Monikę, a mianowicie ćwiczeń wzmacniających z użyciem Kettli. Po intensywnym wysiłku uczestników czeka intensywne rozciąganie z instruktorką Wiolą.

W czasie przerw na uczestników maratonu czekają orzeźwiające drinki bezalkoholowe. W trakcie zajęć trenerzy personalni przedstawią również ciekawostki na temat zdrowego odżywiania. Będzie to również odpowiedni moment na rozstrzygnięcie konkursu. Celem jego uczestników było zrzucenie jak największej ilości kg do końca czerwca. Na zakończenie zajęć odbędzie się degustacja odżywek białkowych. Wpisowe w wysokości 10 złotych oraz zapisy przyjmowane są w recepcji Forma5 Club.

Maraton Fitness to nie jedyna nowość w Forma5 Club. Specjalnie dla klubowiczów zostały uruchomione zajęcia "Fitness na trawie". Zajęcia będą odbywały się w każdy wtorek o godz. 20.00 na terenie WSAP. Szczegóły w recepcji klubu.


JBB

W naszym serwisie sportowym zapraszamy tymczasem do udziału konkursie w kolejnym konkursie. Do wygrania jest tym razem aż sześć karnetów porannych na siłownię. Aby zdobyć upragnioną nagrodę, wystarczy wysłać maila o treści: Chcę trenować w Forma5 Club na adres Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz telefonu komórkowego w celu kontaktu.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 26 czerwca do godz. 23.59. Wśród wszystkich osób wylosujemy zwycięzców i zaprosimy po odbiór karnetów do naszej redakcji. Tak na siłowni przygotowywał się pięściarz Victorii Marek Pietruczuk. Efektem był złoty medal Mistrzostw Polski Seniorów.

Odsłon: 3005
Komentarzy: 0
09:37, 24.06.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Reklama

Łubudu

Serafin

Najnowsze wideo