« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

KK24h znów na podium kolarskich imprez

Daria Parzychowska
Daria Parzychowska
(fot. Piotr Marchel)

Kolejne udane zawody mają za sobą zawodnicy Klubu Kolarskiego 24h, którzy tym razem wzięli udział w kolejnym etapie Maratonów Kresowych. Rywalizacja miała miejsce w Drohiczynie w województwie podlaskim. Ostrołęczanie ponownie nie zawiedli.


Na zawody w barwach Klubu Kolarskiego 24h pojechali: Sebastian Korzeb, Arkadiusz Jechanowski, Wiesław Podeszwa, Wiesław Kamiński i Maria Kamińska.

 

Bardzo dobrze w zawodach wypadł Wiesław Podeszwa, który wywalczył drugie miejsce w swojej kategorii. Maria Kamińska, Wiesław Kamiński i Sebastian Korzeb tego dnia zajęli czwarte miejsca w swoich kategoriach.

 

Najmłodsza zawodniczka klubu Daria Parzychowska startowała w miniony weekend w zawodach z cyklu Merida Mazovia MTB Marathon. Najpierw w zawodach w Gołdapi zajęła pierwsze miejsce, a następnie w Ełku była druga. Po dziewięciu etapach tego cyklu Daria utrzymała pozycję lidera w klasyfikacji generalnej kategorii HK1.- Drohiczyn to jedno z moich ulubionych miejsc na Podlasiu, miasto to ma bogatą historię i architekturę, okolice zaś obfitują w przepiękne widoki - podkreśla Jacek Czaplicki z KK24h. - Najczęściej zajeżdżam rowerem na wzgórze zamkowe, by popatrzeć na szeroką panoramę rzeki Bug.

Odsłon: 3693
Komentarzy: 3
09:43, 25.06.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

toto @ 09:59, 25.06.2014r. IP: *.*.192.138

Brawo !

Ted @ 10:55, 25.06.2014r. IP: *.*.54.86

Cieszy mnie bardzo rozwój kolejnych dyscyplin w naszym mieście i powiecie.

ted @ 15:23, 25.06.2014r. IP: *.*.65.18

Gratulacje chłopaki i dziewcaki :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo