« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Bieżuński z tytułem mistrza Polski

Leszek Bieżuński wywalczył złoty medal w VI Mistrzostwach Polski Pracowników Zakładów Poprawczych i Schronisk dla Nieletnich w Tenisie Ziemnym. W zawodach nie miał sobie równych pozostawiając w pokonanym polu w Złotoryi kolegów z całego kraju.


Ideą przewodnią organizacji tych mistrzostw było połączenie w jednym działaniu kilku żywotnie ważnych aspektów pracy resocjalizacyjnej w tych placówkach. Dla zawodników mistrzostw - na co dzień pracowników zakładów resocjalizacyjnych, mistrzostwa te były okazją do prezentacji swojej pasji sportowej a także okazją do wymiany dobrych praktyk resocjalizacyjnych w poszczególnych placówkach. Służyło temu szkolenie autorstwa wychowawcy ZP Jerzmanice-Zdrój - Jacka Tyca, pod tytułem: "Rola aktywności sportowej w procesie integracji przezwyciężającej wykluczenie społeczne".

 

Dla środowiska złotoryjskiego była to możliwość zaprezentowania walorów turystycznych miasta oraz infrastruktury sportowej. Wszyscy uczestnicy tego działania doświadczyli uczącej relacji społecznej pozwalającej przekonać się, że współpraca różnych środowisk bez uprzedzeń płynących ze stereotypów, pozwala osiągać satysfakcjonujące sukcesy.Końcowa klasyfikacja zawodów: złoty medal - Leszek Bieżuński (ZP Laskowiec) zwycięzca Pucharu Burmistrza Miasta Złotoryja, srebrny medal - Janusz Mileszko (ZP Jerzmanice-Zdrój), brązowy medal - Arkadiusz Siuchniński (ZP Szubin).

Kolejne miejsca zajęli: Bogusław Kusek (ZP Jerzmanice-Zdrój), Robert Śladewski (ZP Jerzmanice-Zdrój), Henryk Florczak (ZP Jerzmanice-Zdrój), Grzegorz Kufel (ZP Jerzmanice-Zdrój), Jerzy Gajda (ZP Jerzmanice-Zdrój), Piotr Flisiewicz (ZP Grodzisk Wlkp.) oraz Konrad Maciejaszek (ZP Grodzisk Wlkp.).

Odsłon: 4258
Komentarzy: 4
10:37, 06.07.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

fefe @ 12:12, 06.07.2014r. IP: *.*.219.39

Gratulacje, ale z tego co ja pamiętam, to nie potrafi poprawnie zaserwować nie robiac bledu stop i nie wchodzac w kort

ja @ 00:18, 07.07.2014r. IP: *.*.58.26

skoro wygrał cały turniej to chyba jednak potrafi zaserwować

T @ 21:55, 07.07.2014r. IP: *.*.113.242

Gratulacje !!!
Jest moc !!!

gracz @ 17:10, 18.07.2014r. IP: *.*.86.141

brawo lechu, a fefe przyjdź na kort i pokaż jak grasz, pisac to każdy umie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo