« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Środa, 5 sierpnia 2020 r., imieniny Marii, Oswalda, Stanisławy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Już w weekend tenisowe mistrzostwa Ostrołęki

W najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce zapowiadają się duże emocje. Tenisiści z naszego miasta i powiatu walczyć będą o medal mistrzostw Ostrołęki. Mistrzowskiego tytułu broni Jordan Czapski, który w finale ubiegłorocznych zmagań pokonał Rafała Wyrębka.


Turniej będzie dwudniowy rozgrywany w dniach 13-14 lipca (sobota-niedziela). Początek rywalizacji w zawodach w pierwszym dniu zaplanowany na godz. 9.00. Półfinały i finał zmagań zostanie rozegrany w niedzielę. Mecze rozgrywane będą dziewięciu wygranych gemów.

 

Zgłoszenia przed imprezą, do czwartku 11 lipca u głównego organizatora z ramienia OST Jędrzeja Nowaka - e-mail: lub tel. 668 777 393. Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych (członkowie OST 10 zł). Losowanie par w piątek 12 lipca o godz. 14.00 na kortach ziemnych przy ulicy Hallera.

 

Tytułu mistrza Ostrołęki broni Jordan Czapski, który w finale ubiegłorocznych zmagań pokonał Rafała Wyrębka w dwóch setach 6:2, 6:1. W tym sezonie po raz pierwszy impreza przewidziana jest wyłącznie dla mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Zapraszamy do czynnego udziału w imprezie!Liderem klasyfikacji open jest obecnie Rafał Wyrębek, przed Markiem Dawidczykiem i Adamem Styłą (Zambrów), który nie będzie mógł wziąć udział w imprezie. Dopiero na 21. pozycji w rankingu plasuje się obrońca mistrzowskiego tytułu Jordan Czapski, który nie brał udział w tym sezonie większości imprez.

Odsłon: 2198
Komentarzy: 3
09:06, 08.07.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Spróbujesz sił w tenisie?

Spróbujesz sił w tenisie?

Od 20 do 31 lipca na kortach w Olszewie-Borkach będą odbywać się bezpłatne zajęcia z tenisa stołowego. Organizatorzy zapraszają wszystkie dzieci i młodzież do spróbowania swoich sił w dyscyplinie sportu Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza.

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

Woźniak mistrzem Kurpi (zdjęcia, video)

29 zawodników i zawodniczek przez dwa dni walczyło w Mistrzostwach Kurpi 2020 w tenisie ziemnym. W stawce pojawili się przedstawiciele: Ostrołęki, Zambrowa, Ciechanowa, Łomży i Olszewa-Borek. Tytuł najlepszego wywalczył Kamil Woźniak, dla którego był to pierwszy triumf singlowy na ostrołęckich kortach.

29 śmiałków powalczy o tytuł

29 śmiałków powalczy o tytuł

W sobotę i niedzielę odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W stawce znalazło się 29 zawodników i zawodniczek. Wszyscy powalczą o cenne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, jak również o puchary i statuetki.

 

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Zapisz się na Mistrzostwa Kurpi

Już w najbliższy weekend na kortach przy ul. Hallera odbędą się Mistrzostwa Kurpi w tenisie ziemnym. W zmaganiach mogą wziąć udział zawodnicy z Ostrołęki, powiatu, ale nie tylko. Warto wziąć udział w rywalizacji.

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Piotr Mrozek i Kamil Woźniak najlepsi (zdjęcia, wideo)

Nie ma silnych na naszych deblistów. Piotr Mrozek i Kamil Woźniak zostali triumfatorami turnieju, który odbył się na kortach przy ul. Hallera 10. W sumie do zmagań stanęło 12 par. Późniejsi mistrzowie wygrali wszystkie spotkania.

» Wasze komentarze

gracz @ 15:58, 08.07.2014r. IP: *.*.126.7

bez Jordana mistrzostwa :-(

Ted @ 20:59, 08.07.2014r. IP: *.*.50.252

Znowu Jordana żona nie puści na kort?

PPP @ 22:21, 22.07.2014r. IP: *.*.38.66

JORDAN NIE DAJ SIE ZONIE TO TYLKO KOBIETA

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo