« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisowe mistrzostwa dla Kołodziejskiego

Rafał Kołodziejski
Rafał Kołodziejski
(fot. R. Laskowski)

Rafał Kołodziejski został mistrzem Ostrołęki w tenisie ziemnym. W zawodach rozegranych na kortach ziemnych przy ulicy Hallera nie miał sobie równych i odniósł pięć niezwykle pewnych zwycięstw. Do rywalizacji przystąpiło 26 zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.


Ze względu na złe warunki atmosferyczne wszystkie mecze rozegrano w niedzielę. Rafał Kołodziejski w drodze do finału pokonał Andrzeja Dziekońskiego 9:0, Dariusza Terlikowskiego 9:2, Mateusza Matyczaka 9:2 i Daniela Dąbrowskiego 9:0. W finale po jednostronnym widowisku okazał się lepszy od Jakuba Noska 9:0.

W klasyfikacji generalnej na pozycję lidera powrócił Marek Dawidczyk z 68 punktami na koncie. W turnieju nie wziął udziału obrońca tytułu mistrzowskiego - Jordan Czapski. Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną rozegrane III Mistrzostwach Kurpi.

 

Ćwierćfinały:
Jakub Nosek - Piotr Mrozek 9:5
Maciej Leonarski - Jędrzej Nowak 9:1
Rafał Kołodziejski - Mateusz Matyczak 9:2
Daniel Dąbrowski - Marek Dawidczyk 4:3 i kreczPółfinały:
Jakub Nosek - Maciej Leonarski 9:5
Rafał Kołodziejski - Daniel Dąbrowski 9:0

 

Finał:
Rafał Kołodziejski - Jakub Nosek 9:0

Odsłon: 4048
Komentarzy: 0
13:15, 21.07.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo