« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

III Tenisowe Mistrzostwa Kurpi. Zgłoś się do gry!

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną rozegrane III Mistrzostwa Kurpi. Do rywalizacji przystąpią nie tylko zawodnicy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale również z takich miejscowości jak Łomża, Zambrów, Ostrów Mazowiecka, czy Wyszków.


Początek zawodów został zaplanowany na sobotę, 26 lipca o godz. 9.00 na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Zgłoszenia do czwartku 24 lipca do godz. 21.00 u głównego organizatora z ramienia OST Jędrzeja Nowaka - email: lub tel. 668 777 393.

 

Turniejowe spotkanie rozgrywane będą do dziewięciu wygranych gemów piłkami Dunlop Fort. Turniej jest dwudniowy (26-27 lipca). Mecze półfinałowe i finał zostaną rozegrane w niedzielę od godz. 9.00.

 

Losowanie turniejowych par odbędzie się w piątek, 19 lipca o godz. 14.00 na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce, a jego wyniki dostępne będą najpóźniej o godz. 18.00 na stronie stowarzyszenia tenis-ostroleka.pl.


JBB

Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych (członkowie OST 10 zł). Sponsorami turnieju są Starostwo Powiatowe w Ostrołęce oraz Związek Kurpiów. Tytułu mistrza Kurpi broni Adam Styła z Zambrowa, który w finale poprzedniej edycji pokonał ostrołęczanina Daniela Dąbrowskiego 9:7.

Odsłon: 2142
Komentarzy: 0
08:00, 22.07.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo