« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

III Tenisowe Mistrzostwa Kurpi. Zgłoś się do gry!

Już w najbliższy weekend na kortach ziemnych przy ulicy Hallera zostaną rozegrane III Mistrzostwa Kurpi. Do rywalizacji przystąpią nie tylko zawodnicy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale również z takich miejscowości jak Łomża, Zambrów, Ostrów Mazowiecka, czy Wyszków.


Początek zawodów został zaplanowany na sobotę, 26 lipca o godz. 9.00 na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Zgłoszenia do czwartku 24 lipca do godz. 21.00 u głównego organizatora z ramienia OST Jędrzeja Nowaka - email: lub tel. 668 777 393.

 

Turniejowe spotkanie rozgrywane będą do dziewięciu wygranych gemów piłkami Dunlop Fort. Turniej jest dwudniowy (26-27 lipca). Mecze półfinałowe i finał zostaną rozegrane w niedzielę od godz. 9.00.

 

Losowanie turniejowych par odbędzie się w piątek, 19 lipca o godz. 14.00 na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce, a jego wyniki dostępne będą najpóźniej o godz. 18.00 na stronie stowarzyszenia tenis-ostroleka.pl.Wpisowe do zawodów wynosi 15 złotych (członkowie OST 10 zł). Sponsorami turnieju są Starostwo Powiatowe w Ostrołęce oraz Związek Kurpiów. Tytułu mistrza Kurpi broni Adam Styła z Zambrowa, który w finale poprzedniej edycji pokonał ostrołęczanina Daniela Dąbrowskiego 9:7.

Odsłon: 2163
Komentarzy: 0
08:00, 22.07.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo