« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 25 lutego 2020 r., imieniny Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Moja Ostrołęka

Aktualności

KK24h wciąż w kolarskiej elicie (zdjęcia)

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h wciąż świetnie spisują się w wyścigach Lotto Poland Bike Marathon. Tym razem bardzo dobrze wypadli na ósmym etapie tegorocznego wyścigu organizowanego przez byłego kolarza zawodowego Grzegorza Wajsa.


Do rywalizacji w zawodach przystąpiło 750 kolarzy amatorów MTB, w tym jedenaście osób z ostrołęckiego teamu. Trasa wyścigu w Górze Kalwarii prowadziła przez Lasy Chojnowskie i wały na Wisłą wokół historycznego Zamku Czersk. Teren raczej płaski z bardzo małą ilością piachu, a finisz jak na słynnym wyścigu Paryż - Roubaix. Na deser ścigania w Górze Kalwarii czekał długi, brukowy i wymagający podjazd.

 

Na najdłuższej trasie Max (54 km) najszybszy okazał się Paweł Baranek (Airbike.pl Rocky Mountain). Wśród kobiet zwyciężyła Urszula Luboińska (BDC Retro MTB Team). W całej stawce bardzo dobrze zaprezentowali się nasi kolarze, którzy aż siedmiokrotnie stawali na podium zawodów.

 

W swoich kategoriach wiekowych najlepsi okazali się: Maria Kamińska, Wiesław Kamiński i Wiesław Podeszwa. Na drugich lokatach uplasowali się: Barbara Karczewska i Kacper Szabłowski. Na najniższym stopniu podium stanęli: Sebastian Korzeb i Daria Parzychowska. Swoje kategorie wiekowe wygrali także ostrołęczanie reprezentujący kluby lolarskie z Białegostoku oraz Nowego Dworu Mazowieckiego, Bartosz Jechanowski i Artur Budny.Przed naszymi kolarzami teraz zawody z cyklu MTB Maratony Kresowe w Szelmecie, które zostały zaplanowane na 3 sierpnia. Nastepnie 8 sierpnia Tour de Pologne Amatorów w Bukowinie Tatrzańskiej. Dwa dni później w Międzyrzecu Podlaskim kolejny etap Lotto Poland Bike MTB.

Zobacz zdjęcia:
KK24h w Lotto Poland Bike Maraton Góra Kalwarii (20.07.2014)

Odsłon: 2780
Komentarzy: 3
09:58, 24.07.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

toto @ 11:52, 24.07.2014r. IP: *.*.192.138

Brawo !!

toto @ 11:57, 24.07.2014r. IP: *.*.192.138

Ciekawe zdjęcia z tej imprezy kolarzy z Ostrołęki można zobaczyć także na: rowerowaostroleka.pl/viewtopic .php?p=18942#18942

koło @ 13:49, 24.07.2014r. IP: *.*.65.18

super fotki
Gratulacje za osiągnięte wyniki !

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo