« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Walczą o miano najlepszego Kurpia (zdjęcia, wideo)

Aż 38 zawodników z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a sąsiednich miejscowości rywalizuje w III Otwartych Mistrzostwach Kurpi w Tenisie Ziemnym. Mistrzowskiego tytułu broni Adam Styła z Zambrowa, który w ubiegłorocznym finale pokonał Daniela Dąbrowskiego.


W tym roku stawka turnieju jest jeszcze mocniejsza, a w rywalizacji oglądamy wszystkich najlepszych tenisistów z całego regionu. Do faworytów turnieju trzeba zaliczyć oprócz obrońcy tytułu również Marka Dawidczyka (lider rankingu open), Rafała Kołodziejskiego (mistrz Ostrołęki) oraz Jordan Czapskiego (lider Ostrołęckiej Ligi Tenisa).

 

Organizatorem mistrzostw jest Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przy współpracy z Miejskim Zarządem Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. W sobotę, 26 lipca mają zostać rozegrane mecze aż do półfinałów.

 

W niedzielę decydujące starcia na kortach przy ulicy Hallera od godz. 9.00. Finał przewidziany około godz. 11.00. Sponsorami zawodów są Starostwo Powiatowe w Ostrołęce oraz Związek Kurpiów.Zobacz zdjęcia:
III Otwarte Mistrzostwa Kurpi w Tenisie Ziemnym (26.07.2014)

 

Marek Dawidczyk (Ostrołęka) - Kacper Zalewski (Zambrów)

 

Daniel Dąbrowski (Ostrołęka) - Mateusz Tarnas (Ostrów Mazowiecka)

Odsłon: 2520
Komentarzy: 3
13:54, 26.07.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

avans @ 15:29, 26.07.2014r. IP: *.*.175.207

wysoki poziom haha

Kuerten @ 23:54, 26.07.2014r. IP: *.*.49.251

Czy autor mógłby się bardziej postarać i nagrywać mecze o wyższym poziomie sportowym. Chyba, że zależy mu na takiej promocji tenisa ziemnego w Ostrołęce..

gracz @ 15:01, 27.07.2014r. IP: *.*.95.53

a gdzie zdjęcia i filmik z półfinałów, finału i meczu o III miejsce, nie często jest okazja oglądać mecz pomiędzy Rafałem i Jordanem, chyba najlepszymi graczami z Ostrołęki i okolic. zgadzam się z gugą

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo