« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Szóstka do tenisowego Mastersa już znana

Tenisowe Mistrzostwa Kurpi były ostatnimi zawodami zaliczanymi do tegorocznego rankingu open. W efekcie po ostatnim turnieju poznaliśmy szóstkę reprezentantów Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, którzy zakwalifikowali się do finałowego Mastersa.


Z numerem jeden do zawodów przystąpi Marek Dawidczyk, który zgromadził na swoim koncie w całym sezonie 74 punkty. Drugi w klasyfikacji jest Rafał Wyrębek - 72 pkt. Trzecie miejsce zajął Adam Styła z 61 pkt, ale zawodnik z Zambrowa z racji regulaminowych nie weźmie udziału w Mastersie.

 

W efekcie z numerem trzy do najważniejszych zawodów w sezonie zakwalifikował się Mateusz Matyczak - 56 pkt. W rywalizacji kończącej zmagania tenisistów obejrzymy jeszcze Daniela Dąbrowskiego - 50 pkt, Jędrzeja Nowaka - 46 pkt i Rafała Kołodziejskiego - 42 pkt. Rezerwowym zawodnikiem będzie Maciej Leonarski.Ósemkę w Mastersie uzupełnią dwaj najlepsi zawodnicy w rozgrywek Ostrołęckiej Ligi Tenisa, której rozgrywki zakończą się na początku września.

Odsłon: 2617
Komentarzy: 5
08:59, 30.07.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Paweł @ 14:22, 30.07.2014r. IP: *.*.137.45

Rafał do boju!!! Do zobaczenia na Wimbledonie...

Mick @ 14:40, 30.07.2014r. IP: *.*.157.230

Kiedy wreszcie stowarzyszenie zrobi również turnieje tenisowe dla kobiet?

hela @ 07:00, 31.07.2014r. IP: *.*.204.2

Coś w tym roku krótka ta rywalizacja.Pewnie JĘDRZEJ W SIERPNIU BIERZE WOLNE.Dobrej pogody.

Ted @ 08:53, 31.07.2014r. IP: *.*.48.214

W sierpniu Pan Jędrzej gra swoje turnieje, dlatego w Ostrołęce nie można rozgrywać już inny zawodów o punkty.

aw @ 18:49, 31.07.2014r. IP: *.*.219.39

Pana Jędrzeja turnieje to poważna sprawa, co tam, że sezon mija.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo