« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wakacyjna Szkoła Tenisa dla każdego (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i MZOSTiIT po raz kolejny zaprosiło dzieci, młodzież i dorosłych do udział w Wakacyjnej Szkole Tenisa. Sierpniowe zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, mimo panujących upałów. Na otwarcie dla najmłodszych został przeprowadzony specjalny konkurs.


Dzieci i młodzież uczestniczący w zajęciach odpowiadali na pytania z zakresu przepisów ruchu drogowego. Nagrodą główną był rower górski ufundowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, który zwycięzcy zabawy - Jakubowi Kazłowskiemu z Warszawy wręczył wicedyrektor WORD Maciej Kleczkowski.

 

Wakacyjna Szkoła Tenisa potrwa do piątku, 8 sierpnia. Każdego dnia, dzieci, młodzież i dorośli mogą skorzystać z bezpłatnych zajęć i nabyć podstawowy umiejętności gry w tenisa ziemnego. Na korty ziemne przy ulicy Hallera w imieniu organizatorów zapraszamy na godz. 9.00.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa na kortach przy ulicy Hallera (5.08.2014)

 

Zobacz fragmenty poniedziałkowych zajęć na kortach ziemnych przy ulicy Hallera

Odsłon: 2464
Komentarzy: 1
10:58, 05.08.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Ted @ 10:01, 08.08.2014r. IP: *.*.48.218

Fajna inicjatywa.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo