« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 29 września 2020 r., imieniny Michała, Michaliny, Gabriela

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wakacyjna Szkoła Tenisa dla każdego (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe i MZOSTiIT po raz kolejny zaprosiło dzieci, młodzież i dorosłych do udział w Wakacyjnej Szkole Tenisa. Sierpniowe zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, mimo panujących upałów. Na otwarcie dla najmłodszych został przeprowadzony specjalny konkurs.


Dzieci i młodzież uczestniczący w zajęciach odpowiadali na pytania z zakresu przepisów ruchu drogowego. Nagrodą główną był rower górski ufundowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego, który zwycięzcy zabawy - Jakubowi Kazłowskiemu z Warszawy wręczył wicedyrektor WORD Maciej Kleczkowski.

 

Wakacyjna Szkoła Tenisa potrwa do piątku, 8 sierpnia. Każdego dnia, dzieci, młodzież i dorośli mogą skorzystać z bezpłatnych zajęć i nabyć podstawowy umiejętności gry w tenisa ziemnego. Na korty ziemne przy ulicy Hallera w imieniu organizatorów zapraszamy na godz. 9.00.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjna Szkoła Tenisa na kortach przy ulicy Hallera (5.08.2014)

 

Zobacz fragmenty poniedziałkowych zajęć na kortach ziemnych przy ulicy Hallera

Odsłon: 2518
Komentarzy: 1
10:58, 05.08.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Zagraj w deblowych mistrzostwach

Na 19 i 20 września zaplanowane zostały Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. Pierwotnie zmagania miały odbyć się w sierpniu, lecz plany storpedowały silne opady deszczu. Zgłoszenia będą przyjmowane do 18 września do godz. 19:30. Organizatorzy zapraszają wszystkie chętne pary do wzięcia udziału w rywalizacji. 

 

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Kosowski z mistrzostwem Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

28 zawodników i zawodniczek z Ostrołęki, Ciechanowa, Rzekunia, Zambrowa i Łomży wzięło udział w II Mistrzostwach Ostrołęki w kategorii open o puchar prezydenta Łukasza Kulika. Na kortach MZOS-TiIT poziom zawodów był wysoki i obfitował w wiele wspaniałych spotkań.

 

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Biedrzycka, Michalik i Bieżuński triumfatorami (zdjęcia, wideo)

Na kortach przy ulicy Hallera 10 w Ostrołęce do rywalizacji przystąpiła młodzież oraz najmłodsi adepci tenisa ziemnego o puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Rozegrano trzy turnieje: turniej młodzieżowy do lat 16, turniej dziecięcy w kategorii „pomarańczowej” oraz turniej dziecięcy w najmłodszej kategorii „czerwonej”, w których łącznie wzięło udział 29 zawodników i zawodniczek.

Ostatni akord na mączce

Ostatni akord na mączce

12 i 13 września odbędzie się ostatnia impreza singlowa przed turniejem Masters wieńczącym sezon. W weekend odbędą się II Mistrzostwa Ostrołęki. Organizatorzy zapraszają chętnych do udziału w zmaganiach na kortach przy ul. Hallera 10.

 

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Murach obronił tytuł (zdjęcia)

Ponad 20 tenisistów i tenisistek walczyło na ostrołęckich kortach o tytuł w Turnieju 40+. W finale zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy zostali rozstawieni z numerem 1 i 2. Podobnie jak rok temu, mistrzem został Paweł Murach, który w finale pokonał 2:1 (6:3, 6:7, 10:7) Mirosława Mazucha.

 

» Wasze komentarze

Ted @ 10:01, 08.08.2014r. IP: *.*.48.218

Fajna inicjatywa.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo