« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h szlifowali formę (zdjęcia, wideo)

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h w najbliższych tygodniach mają przed sobą kilka bardzo trudnych startów. Najbliższy już w piątek, 15 sierpnia, kiedy to na terenie gminy Rzekuń odbędą się mistrzostwa w jeździe indywidualnej na czas na 10 km.


Bardzo dobry sprawdzianem formy dla naszych kolarzy był wtorkowy trening w Centrum Sportu CrossFightGym. Specjalnie zajęcia poprowadziła instruktorka Joasia, która sprawdziła formę najlepszych zawodników KK24h.

 

W sprawdzianie aktualnej dyspozycji nie zabrakło aktualnych mistrzów Polski: Sebastiana Korzeba, Bartosza Jechanowskiego i Artura Budnego. Swoją formę sprawdzali również prezes klubu Marek Karczewski oraz Wiesław Podeszwa, Agnieszka Marzewska, Sylwester Grabowski, Arkadiusz Jechanowski i Leszek Kleczkowski.Spinning bardzo przypadł do gustu reprezentantom KK24h. Chcesz trenować jak nasi kolarze w Centrum Sportu CrossFightGym. Wyślij do nas maila na adres w temacie wpisując Chcę trenować, podając swoje imię i nazwisko oraz telefon do kontaktu. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 25 sierpnia do godz. 21.00.

 

Wśród zgłoszeń wylosujemy osobę, która otrzyma karnet open ważny przez miesiąc. Dodatkowe dziewięć osób zaprosimy w imieniu CrossFightGym na pierwszy bezpłatny trening.

 

Zobacz zdjęcia:
KK24h trenował w Centrum Sportu CrossFightGym (12.08.2014)

 

Zobacz, jak na rowerach trenowali kolarze KK24h

Odsłon: 4783
Komentarzy: 0
10:53, 13.08.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo