« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h szlifowali formę (zdjęcia, wideo)

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h w najbliższych tygodniach mają przed sobą kilka bardzo trudnych startów. Najbliższy już w piątek, 15 sierpnia, kiedy to na terenie gminy Rzekuń odbędą się mistrzostwa w jeździe indywidualnej na czas na 10 km.


Bardzo dobry sprawdzianem formy dla naszych kolarzy był wtorkowy trening w Centrum Sportu CrossFightGym. Specjalnie zajęcia poprowadziła instruktorka Joasia, która sprawdziła formę najlepszych zawodników KK24h.

 

W sprawdzianie aktualnej dyspozycji nie zabrakło aktualnych mistrzów Polski: Sebastiana Korzeba, Bartosza Jechanowskiego i Artura Budnego. Swoją formę sprawdzali również prezes klubu Marek Karczewski oraz Wiesław Podeszwa, Agnieszka Marzewska, Sylwester Grabowski, Arkadiusz Jechanowski i Leszek Kleczkowski.


Łubudu

Spinning bardzo przypadł do gustu reprezentantom KK24h. Chcesz trenować jak nasi kolarze w Centrum Sportu CrossFightGym. Wyślij do nas maila na adres w temacie wpisując Chcę trenować, podając swoje imię i nazwisko oraz telefon do kontaktu. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 25 sierpnia do godz. 21.00.

 

Wśród zgłoszeń wylosujemy osobę, która otrzyma karnet open ważny przez miesiąc. Dodatkowe dziewięć osób zaprosimy w imieniu CrossFightGym na pierwszy bezpłatny trening.

 

Zobacz zdjęcia:
KK24h trenował w Centrum Sportu CrossFightGym (12.08.2014)

 

Zobacz, jak na rowerach trenowali kolarze KK24h

Odsłon: 4659
Komentarzy: 0
10:53, 13.08.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo