« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 26 listopada 2020 r., imieniny Delfiny, Lechosława, Konrada

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kolarze KK24h szlifowali formę (zdjęcia, wideo)

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h w najbliższych tygodniach mają przed sobą kilka bardzo trudnych startów. Najbliższy już w piątek, 15 sierpnia, kiedy to na terenie gminy Rzekuń odbędą się mistrzostwa w jeździe indywidualnej na czas na 10 km.


Bardzo dobry sprawdzianem formy dla naszych kolarzy był wtorkowy trening w Centrum Sportu CrossFightGym. Specjalnie zajęcia poprowadziła instruktorka Joasia, która sprawdziła formę najlepszych zawodników KK24h.

 

W sprawdzianie aktualnej dyspozycji nie zabrakło aktualnych mistrzów Polski: Sebastiana Korzeba, Bartosza Jechanowskiego i Artura Budnego. Swoją formę sprawdzali również prezes klubu Marek Karczewski oraz Wiesław Podeszwa, Agnieszka Marzewska, Sylwester Grabowski, Arkadiusz Jechanowski i Leszek Kleczkowski.Spinning bardzo przypadł do gustu reprezentantom KK24h. Chcesz trenować jak nasi kolarze w Centrum Sportu CrossFightGym. Wyślij do nas maila na adres w temacie wpisując Chcę trenować, podając swoje imię i nazwisko oraz telefon do kontaktu. Na odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 25 sierpnia do godz. 21.00.

 

Wśród zgłoszeń wylosujemy osobę, która otrzyma karnet open ważny przez miesiąc. Dodatkowe dziewięć osób zaprosimy w imieniu CrossFightGym na pierwszy bezpłatny trening.

 

Zobacz zdjęcia:
KK24h trenował w Centrum Sportu CrossFightGym (12.08.2014)

 

Zobacz, jak na rowerach trenowali kolarze KK24h

Odsłon: 4895
Komentarzy: 0
10:53, 13.08.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Rodzinny Rajd Rowerowy już 26 września. Zapisz się!

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz wójt gminy Lelis Stefan Prusik zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na pożegnanie lata. Właśnie ruszyły zapisy do wydarzenia, które odbędzie się 26 września. Dla dzieci i młodzieży przygotowane zostały atrakcyjne nagrody niespodzianki od szefa miasta.

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Wasilewska i Jarkowski mają mocną nogę!

Początek sezonu nie był łaskawy dla żadnej dyscypliny, czyli ten dla kolarzy, który miał się rozpocząć w połowie kwietnia. Szalejąca na całym świecie pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany wszystkich. Króciutki cykl wyścigów szosowych postanowiło zorganizować na Mazowszu Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów.

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Karczewski dotarł do mety bez... kierownicy (zdjęcia)

Na Górze Czterech Wiatrów w Mrągowie odbyły się mistrzostwa Polski w kolarstwie MTB XCO. Wśród startujących nie mogło zabraknąć przedstawicieli KK24h, którzy pokonali taką samą trasę, co dzień później zawodnicy elity. Z przygodami zmagania zakończył Marek Karczewski.

 

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Michał Ciecierski pokonał rowerem 733 km w 24 godziny!

Zawodnik z naszego regionu pobił rekord trasy podczas IV edycji Wysokomazowieckiego 24-godzinnego Maratonu Rowerowego. Michał Ciecierski reprezentujący barwy KK24h przed rokiem w tym samym czasie pokonał 684 km i zajął drugie miejsce. W tegorocznej edycji poprawił się o 49 km i wygrał z ogromną przewagą.

Znamy mistrzów rowerów

Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo