« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 16 lipca 2020 r., imieniny Mariki, Benity, Dzierżysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nie przegap! Kurpiowskie Piaski Bis

Już w najbliższą niedzielę nie lada gratka dla miłośników dwóch kółek. W Przystani wystartuje wyścig MTB Kurpiowskie Piaski Bis, którego organizatorem jest Klub Kolarski 24h, przy współpracy z gminą Olszewo-Borki. Gotowy stanąć do rywalizacji?


W zawodach wystartują zawodniczki i zawodnicy m.in. z Warszawy, Białegostoku, Ełku, Augustowa, Łomży, Przasnysza. W rywalizacji nie zabraknie reprezentantów Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, którzy walczyć będą o wysokie miejsce w wyścigu open.

 

Organizatorzy w zależności od kategorii wiekowej przewidzieli wyścigi na trasie o długości od 5 km do 36 km. Na uczestników będzie czekała świetnie przygotowana trasa oraz aż osiemdziesiąt pucharów w poszczególnych kategoriach.

- Dla uczestników zgodnie z regulaminem przygotowane są nagrody finansowe, nagrody rzeczowe i puchary - mówi główny organizator Marek Karczewski z KK24h. - Przygotowane zostaną również grochówka, kiełbaski z rusztu, kawa, herbata, czy też napoje izotoniczne. -

Gwarantujemy niepowtarzalną kurpiowską atmosferę i gościnność Dworku Burbonów.


Łubudu

Początek imprezy w niedzielę, 24 sierpnia o godz. 11.00. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Moja-Ostroleka.pl i Telewizja Kablowa Esprit. Nie zdążyłeś się zapisać? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do głównego organizatora Marka Karczewskiego - tel. 516 029 396.

Odsłon: 14945
Komentarzy: 1
08:00, 22.08.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

V Kolarski Wyścig Australijski. Weź udział

Już po raz piąty w ramach wakacyjnej oferty dla dzieci i młodzieży, ale także dorosłych zostanie przeprowadzony Kolarski Wyścig Australijski. Głównym celem imprez jest popularyzacja kolarstwa i popularyzacja zdrowego trybu życia wśród mieszkańców miasta.

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Kolarze szosowi w akcji (zdjęcia, wideo)

Klub Kolarski 24h zaprasza do wspólnych rowerowych treningów w niedzielne przedpołudnia. Do wspólnych zajęć mogą dołączyć wszyscy chętni, jednak poziom zawodników jest wygórowany. Jakie trzeba spełnić kryteria?

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

Niedzielne treningi kolarzy zainaugurowane

W słoneczną niedzielę kolarze z całego regionu, spragnieni wspólnego treningu, spotkali się aby otworzyć sezon pn. "Ostrołęka w koło". Inicjatorem wydarzenia jest Klub Kolarski 24h. Na starcie pojawiło się piętnastu zawodników.

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Kolarstwo to zwykły sport, pasja, czy może miłość? Sprawdź jak widzi to Mariusz Rynkiewicz

Mariusz Rynkiewicz z Klubu Kolarskiego 24h od ponad dziesięciu lat jest zagorzałym pasjonatem kolarstwa. Z roku na rok osiąga coraz większe sukcesy w tej dziedzinie. Teraz postanowił podzielić się, dlaczego tak naprawdę kocha kolarstwo.

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Wyścig noworoczny dla Żebrowskiego (zdjęcia)

Czwarty wyścig noworoczny, zorganizowany przez Klub Kolarski 24h, przeszedł do historii. Na trudnej technicznie trasie w Czarnowcu rywalizowało 19 cyklistów. Do pokonania była 2,5 kilometrowa trasa. Panowie mieli do przejechania sześć okrążeń, a panie dwa.

» Wasze komentarze

kolo @ 09:02, 22.08.2014r. IP: *.*.65.18

Ja juz się zapisałem
trasssaaa SUUPPEERR !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo