« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Czwartek, 27 lutego 2020 r., imieniny Gabriela, Anastazji, Honoryny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Nie przegap! Kurpiowskie Piaski Bis

Już w najbliższą niedzielę nie lada gratka dla miłośników dwóch kółek. W Przystani wystartuje wyścig MTB Kurpiowskie Piaski Bis, którego organizatorem jest Klub Kolarski 24h, przy współpracy z gminą Olszewo-Borki. Gotowy stanąć do rywalizacji?


W zawodach wystartują zawodniczki i zawodnicy m.in. z Warszawy, Białegostoku, Ełku, Augustowa, Łomży, Przasnysza. W rywalizacji nie zabraknie reprezentantów Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, którzy walczyć będą o wysokie miejsce w wyścigu open.

 

Organizatorzy w zależności od kategorii wiekowej przewidzieli wyścigi na trasie o długości od 5 km do 36 km. Na uczestników będzie czekała świetnie przygotowana trasa oraz aż osiemdziesiąt pucharów w poszczególnych kategoriach.

- Dla uczestników zgodnie z regulaminem przygotowane są nagrody finansowe, nagrody rzeczowe i puchary - mówi główny organizator Marek Karczewski z KK24h. - Przygotowane zostaną również grochówka, kiełbaski z rusztu, kawa, herbata, czy też napoje izotoniczne. -

Gwarantujemy niepowtarzalną kurpiowską atmosferę i gościnność Dworku Burbonów.


Łubudu

Początek imprezy w niedzielę, 24 sierpnia o godz. 11.00. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Moja-Ostroleka.pl i Telewizja Kablowa Esprit. Nie zdążyłeś się zapisać? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do głównego organizatora Marka Karczewskiego - tel. 516 029 396.

Odsłon: 14828
Komentarzy: 1
08:00, 22.08.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Wyścig noworoczny w Czarnowcu. Weź udział

Klub Kolarski 24h zaprasza na czwartą edycję wyścigu noworocznego. Po sylwestrowej zabawie cykliści wezmą udział w aktywnym powitaniu nowego roku w Czarnowcu. Na specjalnie przygotowanej trasie będzie do pokonania kilka okrążeń. Dołącz.

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Mistrzostwa Klubu Kolarskiego 24h za nami

Kolarze górscy rywalizowali w Czarnowcu w mistrzostwach Klubu Kolarskiego 24h. Na starcie pojawiło się dwudziestu rowerzystów. Chętni uczestnicy wydarzenia mieli do pokonania okrążenia o długości 2,5 km - kobiety i juniorzy - 3 rundy, mężczyźni 6 rund.

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Rajd rowerowy na pożegnanie lata (zdjęcia, wideo)

Z parkingu stadionu przy ulicy Witosa w Ostrołęce wystartował wczoraj rodzinny rajd rowerowy na pożegnanie lata. Cykliści pokonali blisko 30-kilometrową trasę, kończąc na plaży miejskiej. Na finiszu czekał na uczestników wydarzenia posiłek regeneracyjny.

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Kolarska czasówka w Zapiecznem (zdjęcia, wideo)

Michał Brauliński z Bielska-Białej okazał się najszybszym kolarzem podczas jazdy indywidualnej na czas rozegranej dziś w miejscowości Zapieczne (gm. Troszyn). Najlepszym ostrołęczaninem został Tomasz Jarkowski, który zameldował się na mecie z szóstym wynikiem.

» Wasze komentarze

kolo @ 09:02, 22.08.2014r. IP: *.*.65.18

Ja juz się zapisałem
trasssaaa SUUPPEERR !!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu

SerafinNajnowsze wideo