« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Matyczak najlepszy wśród młodzieży (zdjęcia, wideo)

Trzynastu adeptów tenisa ziemnego rywalizowało w drugim turnieju wakacyjnym do lat 18. Na zawody zaprosiło Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe oraz MZOSTiIT. W zawodach zwyciężył pewnie Mateusz Matyczak, który bez problemów wygrał wszystkie sześć spotkań.


W decydującej rywalizacji pokonał Adama Łoniewskiego 10:3 i Mikołaja Piersę 10:3. W meczu decydującym o drugiej lokacie w turnieju Adam Łoniewski okazał się lepszy od Mikołaja Piersy 10:6. Kolejne miejsca w turnieju zajęli: Adrian Krupka, Agata Plona i Mateusz Walczak.

 

W zawodach wzięli udział tenisiści z roczników 1997-2004. Liderem rankingu młodzieżowego 1998 i młodsi po rozegranych do tej pory turniejach jest Bartosz Murach z 49 pkt na koncie. Drugie miejsce zajmuje Agata Plona - 35 pkt, a trzecie Jakub Biedrzycki - 29 pkt.

 

Na kolejnych lokatach plasują się: Ludwik Ossowski - 20 pkt, Kacper Prusaczyk - 14, Kacper Majek, Łucja Szabłowska, Hubert Ciskowski, Szymon Kula (wszyscy po 10), Adam Szklanko - 9, Bartosz Zaborowski - 7, Arkadiusz Białobrzewski - 6, Konrad Szczepanek, Dorota Śnietka, Kamil Pańczyk (wszyscy po 4), Paweł Niewiarowski i Jakub Kazłowski (po 2).


JBB

Wakacyjny Turniej Tenisa do lat 18 był przez MZOSTiIT zwolniony z opłat.

 

Zobacz zdjęcia:
Wakacyjny Turniej Młodzieżowy w Tenisie Ziemnym do lat 18 (20.08.2014)

 

Odsłon: 5203
Komentarzy: 0
08:15, 22.08.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo