« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 30 maja 2020 r., imieniny Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Tenisiści walczyli w mistrzostwach (zdjęcia, wideo)

Para deblowa Rafał Kołodziejski / Leszek Bieżuński wywalczyła tytuł mistrzów Ostrołęki w tenisie ziemnym. W decydującym o złocie meczu Kołodziejski / Bieżuński pokonali na kortach ziemnych przy ulicy Hallera Stefana Bienieckiego i Weronikę Falkowską 9:3.


Wcześniej w półfinałowym meczu pokonali pewnie Janusza Czapskiego / Jordana Czapskiego 9:3. W meczu o brązowy medal Janusz Czapski z Jordanem Czapskim pokonali Dariusza Terlikowskiego i Adama Otłowskiego 9:8, w tie-breaku 16:14.

 

Skrócone wyniki turnieju - półfinały: Rafał Kołodziejski / Leszek Bieżuński - Janusz Czapski / Jordan Czapski 9:3, Stefan Bieniecki / Weronika Falkowska - Dariusz Terlikowski / Adam Otłowski 9:2.

Mecz o trzecie miejsce: Janusz Czapski / Jordan Czapski - Dariusz Terlikowski / Adam Otłowski 9:8 (16:14)

Finał: Rafał Kołodziejski / Leszek Bieżuński - Stefan Bieniecki / Weronika Falkowska 9:3

 

Zobacz zdjęcia:
Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Ziemnym (30.08.2014)

 

Zobacz fragmenty spotkania półfinałowego Stefan Bieniecki / Weronika Falkowska - Dariusz Terlikowski / Adam Otłowski

Odsłon: 5903
Komentarzy: 0
08:56, 31.08.2014r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Tenisowe święto w Czerwinie odwołane! Koronawirus zbiera plony

Szósta edycja Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin nie odbędzie się w pierwotnym terminie. LUKS Czerwin zdecydował się na odwołanie wydarzenia. Decyzja zapadła w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawirusem.

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

VI Tenisowe Grand Prix Czerwina. Weź udział

Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Czerwin zaprasza wszystkich chętnych do udziału w VI Grand Prix Tenisa Stołowego o puchar wójta gminy Czerwin. Do rywalizacji może przystąpić każdy, a turniej rozegrany zostanie w aż sześciu kategoriach.

'Ferie z tenisem ziemnym'. Spróbuj swoich sił

"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Turniej tenisa stołowego w Obierwi (zdjęcia)

Hala sportowa w Obierwi wypełniła się w ubiegłą niedzielę sympatykami tenisa stołowego. Już po raz ósmy rozegrano turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Lelis. Do rywalizacji przystąpiły dzieci ze szkół podstawowych oraz młodzież i dorośli w kategorii open.

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

Nauczyciele walczyli w mistrzostwach Ostrołęki. Poznaj najlepszych tenisistów (zdjęcia, wideo)

W hali widowiskowo-sportowej imienia Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce odbyły się mistrzostwa Ostrołęki nauczycieli w tenisie stołowym. Najlepszym tenisistą okazał się Paweł Czartoryski z II LO. Wśród pań nie miała sobie równych Małgorzata Białczak z ZPO w Kadzidle.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo